طراحی و معماری بی نظیر رستوران ارکیده

1397/06/12 در ساعت 10:35:00

اولین چیزی که باعث جلب نظر مشتری برای انتخاب رستوران می شود، معماری و طراحی دکوراسیون است. طراحی رستوران بایستی باعث آرامش خاطر مشتری شود زیرا انسان هنگام صرف غذا قبل از هر چیز باید دارای آرامش خاطر باشد و گاهی اوقات حتی برایشان فضایی که در آن غذا می خورند مهم تر از خوده غذا است.

طراحی و معماری بی نظیر رستوران ارکیده

فضای داخلی رستوران روی حال و هوای مشتری تاثیر مثبت و گاه منفی دارد. پس قبل از هر چیز دیگری یک رستوران بایستی به تاثیر این عوامل بر مشتریان آگاهی داشته باشد و از این مورد جهت افزایش رضایت خاطرشان استفاده کند.

اما نمای بیرونی رستوران بقدری اهمیت دارد که ممکن است حتی توجه افرادی که با عجله از کنار رستوران عبور می کنند را جلب کرده و این افراد را جزو مشتریان همیشگی کند.

دکوراسیون و چیدمان داخلی فضای رستوران، نور پردازی، هماهنگی رنگ ها با میزو صندلی ها، تابلوها، دیزاین گل و فاصله میزها از هم و میزان راحتی آن و تناسب اندازه سالن با حداکثر ظرفیت صندلی ها و پخش موسیقی جهت جلب نظر مشتریان موثر است و به افراد حس خوشایند می دهد.

طراحی و چیدمان رستوران به کمک نورپردازی متناسب هماهنگی رنگ های سالن مشتریان را برای ماندن و سپری کردن زمان بیشتر در رستوران ترغیب می کند.

دکوراسیون در طراحی رستوران بسیار مهم است وهر رستوران متناسب با نوع فعالیت خود اعم از سنتی یا مدرن دکور خود را طراحی می کند.اما نکته بسسیار مهم در طراحی داخلی رستوران سیستم گرمایش، سرمایش و تهویه جهت رفع بوی نامطبوع غذا است.

زمانی که یک رستوران راه اندازی می شود باید تمرکزمان را روی این بگذاریم که مشتری در کنار غذا خوردن و سیر کردن شکم خود به دنبال آرامش خاطر خود است و دوست دارد زمانی را که صرف غذا خوردن می نماید از روزمرگی های عجیب و غریب دوروبرش دور باشد.

رستوران ارکیده با معماری و طراحی متناسب با نوع فعالیتش و سلیقه و ذائقه های متنوع مشتریان خود به همراه امکانات رفاهی بی نظیر همچون خانه بازی کودکان، پله برقی، پارکینگ اختصاصی در قالب سالن های پذیرایی کلاسیک، سالن VIP، آلاچیق در فضای باز مجزا و کافی شاپ، میزبان محافل دوستانه و کاری، دورهمی های آخره هفته، جشن ها و مراسم های شما عزیزان می باشد.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%