تجربه شیرین غذا خوردن روی زمین در رستوران ارکیده

1397/06/24 در ساعت 10:30:00

مدت هاست که روی زمین غذا نخوردید؟ اصلا آخرین باری که روی زمین نشستید و غذا خوردید رو یادتون میاد؟ شاید براتون عجیب باشه اما غیر از افراد خاصی که پزشک منع شون کرده ، برای هممون غذا خوردن روی زمین فوایدی داره که نشستن روی میز و صندلی نداره! حالا فرض کنید غذاتون هم یک غذای اصیل ایرانی باشه که طعم و رن

تجربه شیرین غذا خوردن روی زمین در رستوران ارکیده

خب حالا ما می خوایم شمارو به دو تا از شعب رستوران ارکیده دعوت کنیم که در اونجا، هم می تونید تو فضای باز غذا بخورید و هم اینکه روی زمین بنشینید! یعنی تو رستوران ارکیده شما ، هم نحوه غذا خوردنتون میتونه کاملا اصیل و ایرانی باشه، و هم نوع غذایی که میل خواهید کرد!

اگر توی تهران، کرج یا شهریار زندگی میکنید، بهتون پیشنهاد می کنیم حتما سری به رستوران ارکیده شهریار بزنید. شما در این رستوران با محیطی رو به رو خواهید شد که  شمارو شگفت زده می کنه و در این محیط طبیعی آلاچیق هایی رو خواهید دید که بسیار زیبا و دلچسبه. شما می تونید روی این آلاچیق ها در کنار خانواده تون بنشینید و غذایی کاملا اصیل و ایرانی میل کنید.

جلوگیری از ابتلا به واریس، فعال ماندن ماهیچه ها، سیر شدن به موقع، هضم راحت غذا و تقویت وضعیت بدن از فواید غذا خوردن به صورت نشسته است که شما می تونید در کنار خوردن خوشمزه ترین غذا های ایرانی، توی رستوران های ارکیده اونم در یک محیط باز تجربه اش کنید.

البته اگر در شمال کشور زندگی می کنید و یا حتی برای مسافرت به چالوس رفتید، رستوران ما اونجا هم همین شرایط رو برای شما فراهم کرده است و منتظریم تا شما سری به ارکیده بزنید و روی آلاچیق های رستوران ارکیده جاده چالوس بنشینید و غذایی کاملا ایرانی میل کنید.

فراهم کردن همچین شرایطی برای شما، تنها به این دلیله که ما اهالی رستوران ارکیده ، به تمام سلیقه ها و ذائقه ها احترام می ذاریم. و توی ارکیده میزبان همه ی شما هستیم . چه اونایی که غذا خوردن روی زمین و آلاچیق رو در محیط باز می پسندن، وچه اونایی که علاقه مندن در یک محیط شیک و کلاسیک روی میز و صندلی های چوبی غذا میل کنند. اطمینان داشته باشید که توی رستوران ارکیده لحظه های خوشی رو تجربه خواهید کرد... .

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%