متفاوت‌ترین رستوران دنیا چه شکلیه؟

1397/06/31 در ساعت 10:40:00

لطفاً فقط چند لحظه چشماتونو ببنیدید و تصور کنید که بعد از ورود به یک رستوران با محیط نسبتاً تاریکی رو به رو می‌شید. بعد از اینکه منو رو دیدید و غذا سفارش دادید، به اتاق تاریک ‌تری هدایت می‌شید، و بعد درست رو به روی میزتون، تابوتی رو می‌بینید که از اون خون چکه می‌کنه. نه اشتباه نکنید، این یه خواب نیس

متفاوت‌ترین رستوران دنیا چه شکلیه؟

رستوران‌های عجیب و قریب زیادی تو دنیا وجود دارن. همونطور که خوندید حتی بعضی‌هاشون برای متفاوت بودن دست از سرخون‌آشام‌ها هم برنداشتن! ولی به نظرتون راز تفاوت داشتن توی چیه؟ آیا تفاوت یک رستوران با رستوران‌های دیگه به ترسناک بودن، عجیب بودن و یا خون‌آشام داشتنشه؟

قرن 21 با همهٔ پیشرفت‌هاش و گسترش و تکنولوژیش و این صحبت‌ها، گاهی اوقات باعث می‌شه موضوعات اصلی فراموش بشن. مثلاً خیلی‌ها فراموش کردن هدف اصلی آدم‌ها از رفتن به رستوران آینه که غذای مناسبی میل کنن، و به شرطی به یه رستوران می‌گن رستوران خوب، که غذاش طعم و بوی متفاوتی داشته باشه، و طبیعتاً آگه بخوان خون‌آشام و ارواح ببینن یا یه چیزی شبیه به این، در اسرع وقت یه بلیت شهربازی می‌خرن و سری به تونل وحشت می‌زنن تا وحشت‌زده بشن.

حالا با این تفاسیر بیایید تو ذهنمون یه رستوران متفاوت تأسیس کنیم. بیایید براش میز و صندلی‌های شیک و چوبی بچینیم با کلی انرژی مثبت. یه آکواریوم بذاریم گوشهٔ رستوران برای انتقال احساس آرامش و امنیت به مشتری‌هامون، و یه پیانوی رویال روی یک سکو وسط رستوران، برای اینکه مشتری‌هامون لحظه‌های خوش و خاطره‌های به‌یادماندنی رو توی رستورانمون تجربه کنن. منویی با غذاهای خاص و خوش‌طعم، و حتماً یک گلدون گل ارکیدهٔ تروتازه روی میز برای اینکه درخشندگی رستوران حفظ بشه. بله، درست متوجه شدید. رستورانی که توی ذهنتون ساختید، توی دنیای واقعی هم هست، متفاوت، در عین سادگی، درست مثل گل‌های ارکیده. اما مجموعه رستوران‌های ارکیده با سابقه بیش از 60 سال در رابطه با کیفیت بالای غذاها و محیط و فضای مناسب برای تمامی رده‌های سنی به مشتریان عزیز اطمینان خاطر می‌دهد که اوقات خوشی را در کنار عزیزانشان بگذرانند.

Nahal چهار شنبه 21 آذر در ساعت 05:44:10
-1
سلام میشه آی دی اینستاگرام شعبه جاده چالوس رو بزارید ممنون
پاسخ
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%