میزبانی ویژه رستوران ارکیده از معلمان عزیز برای گرامیداشت مقام والای ایشان

1398/01/28 در ساعت 12:15:00

در هفته معلم، با افتخار میزبان فرهیختگان عزیز هستیم. هدایای ویژه ارکیده برای جشن های شما معلمان عزیز.

میزبانی ویژه رستوران ارکیده از معلمان عزیز برای گرامیداشت مقام والای ایشان

12 ادیبهشت ماه سالروز شهادت استاد و معلم بزرگ، شهید مطهری می باشد و این روز بهانه ای است برای پاسداشت مقام معلم درسراسر ایران عزیز.

همه ما سالهای بسیاری از عمر خود را در حضور معلمان مختلفی سپری کرده و دانش و معرفت از آنها آموخته ایم و تشکر از زحمات آنها، وظیفه ای است بر دوش تک تک افراد جامعه.

رستوران ارکیده و مدیریت آن نیز وظیفه خود می داند که در حد توان خود قدمی بردارد برای اجر نهادن بر زحمات شبانه روزی معلمان گرامی جامعه، از این رو برای برگزاری جشن روز معلم در رستوران ارکیده، هدایای ویژه ای در نظر گرفته است که در نامه مدیریت مجموعه رستوران های ارکیده، که در ادامه مطلب تقدیم می شود، به جزئیات این مساله اشاره شده است.

 

 

 

 

نامه مدیریت مجموعه رستوران های ارکیده در خصوص روز معلم

 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

چراغ دل به نور جان برافروخت

با سلام

ضمن تبریک هفته معلم به شما فریختگان عزیز، از اینکه با تلاش های ارزنده و خستگی ناپذیر در جهت تولید و اشاعه علم و معرفت، در سالیان فعالیت خویش همت گماردید؛ به نوبه خود در کمال احترام و به رسم ادب و اخلاص، تقدیر و تشکر می کنیم.

مجموعه رستوران های ارکیده به رسم هر ساله، هفته معلم را فرصتی مغتنم شمرده و از تمامی مسئولان دانشگاهی و موسسات علمی و مدیران مدارس دعوت می نماید تا با استقبال از طرح هفته معلم، با برگزاری جشن روز معلم به منظور گرامیداشت این ایام در شعب مجموعه رستوران های ارکیده، خاطره ای بیادماندنی را در کنار یکدیگر برایتان به ارمغان آورد.

در این طرح در نظر داریم تا با ارائه خدماتی ویژه در امر پذیرایی از مهمانان فرهیخته خود از جمله حذف حق رزرو، ارائه عکس یادگاری از مراسم و اهدای کیک روز معلم، رضایت بیشتر مهمانان مجموعه را کسب نماییم.

به امید آن که با میزبانی شایسته از شما میهمانان عزیز، قدمی هر چند اندک به جبران زحمات شما بزرگواران برداشته و از ایزد منان موفقیت های روز افزونتان را خواستاریم.

 

با تشکر

مدیریت مجموعه رستوران های ارکیده

 

 

 شماره تماس شعبه اقدسیه برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

40220390

 

 شماره تماس شعبه میدان آرژانتین برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

  88885300

 

 شماره تماس شعبه مهستان کرج برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

026-32560666

 

 شماره تماس شعبه شهریار برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

021-65279381

 

 شماره تماس شعبه متل قو برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

011-54612212

 

 شماره تماس شعبه جاده چالوس برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

026-35353535

 

 

 

رستوران ارکیده شعبه آرژانتین (تعداد) رستوران ارکیده شعبه اقدسیه (تعداد) رستوران ارکیده شعبه مهستان (تعداد) رستوران ارکیده جاده چالوس (تعداد) رستوران ارکیده شعبه متل قو (تعداد) رستوران ارکیده شعبه شهریار (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%