افطار در ماه رمضان در رستورانی مجلل

1398/02/18 در ساعت 09:00:00

باز هم رمضانی دیگر شروع شد و سفره میهمانی خداوند گشوده تر از همیشه. در این ماه مبارک درب های برکت معنوی واقعی برای تمامی مسلمانان گشوده میشود. یکی از سنتهای بسیار پسندیده که در ماه مبارک رمضان در بین مؤمنان رایج است و ریشه در ایمان مردم دارد، و خوشبختانه در بین اکثریت مردم باب میباشد افطاری دادن و م

افطار در ماه رمضان در رستورانی مجلل

باز هم رمضانی دیگر شروع شد و سفره میهمانی خداوند گشوده تر از همیشه.
در این ماه مبارک درب های برکت معنوی واقعی برای تمامی مسلمانان گشوده میشود. یکی از سنتهای بسیار پسندیده که در ماه مبارک رمضان در بین مؤمنان رایج است و ریشه در ایمان مردم دارد، و خوشبختانه در بین اکثریت مردم باب میباشد افطاری دادن و میهمان کردن اقوام و دوستان به صرف افطاری است. افطاری دادن در ماه رمضان موجب انس و الفت، تجدید دیدارها، پیوند ارحام، و از همه مهمتر ترویج خوبیها و دوستی‌هاست .  با توجه به زندگی ماشینی امروز و زندگی هایی که دچار روزمرگی ها شده اند جمع شدن خانواده و دوستان به منزله افطاری میتواند موجب به وجود آمدن لحظاتی شاد و دلنشین در کنار یکدیگر باشد. ماه رمضان که فرا می رسد، افطار وقت مناسبی برای دید و بازدیدهایی است که گاها تنها یک بار در سال در محیطی خارج از کار یا منزل اتفاق می افتد .
و خداوند در ماه فرخنده و مبارک رمضان این موقعیت را در اختیار تمامی بندگانش قرار میدهد.  
این ماه عزیز برای تمامی مسلمانان در سراسر دنیا از اهمیت بسیار والایی برخوردار است. روزهای این ماه مبارک با بیداری در ظلمات سحر و میل کردن سحری آغازمی شود آغاز میشود و باید تمام روز دلت را روزه سرا کنی تا زمان غروب خورشید و اذان  مغرب که با انجام افطار پایان می یابد.. در ایران اقوام مختلفی زندگی می کنند که هر کدام از این اقوام دارای عادات و سنت های غذایی خاص خودشان هستند. غذاهای مختلفی که در ماه مبارک رمضان به عنوان افطار تدارک دیده می‌شود. 
یکی از زیباترین لحظه ها، لحظه افطار در ماه رمضان است. افطار به معنای پایان روزه داری و فرارسیدن زمان غذا خوردن می باشد. برگزاری مراسم افطار در ماه رمضان از دیرباز یکی از سنت های زیبا و حسنه مسلمانان بوده است. 

 

افطار در ماه رمضان


با توجه به ضعف و بیحالی ناشی از روزه و تشنگی و گرسنگی، طبخ غذا به ویژه افطار در منزل گاها با دشواری انجام می‌شود، بدین خاطر پیشنهاد می شود که در برخی از روزهای ماه مبارک رمضان صرف افطاری در رستوران های سراسر محل زندگیتان را تجربه کنید و از این تجربه لذت ببرید چرا که فقط یک ماه در سال وجود دارد که شما میتوانید از امکانات ویژه ای که رستوران ها برای عرضه در نظر گرفته اند استفده کنید.
افطار در ماه رمضان بعد از تحمل ساعت‌ها گرسنگی و تشنگی در هوای بسیار گرم در رستورانی که برای افطاری بوفه کاملی دارد، واقعا لذت‌بخش است. 

 

افطار در ماه رمضان

در این ماه حال و هوای شهر عوض میشود و رنگ و بوی تازه ای میگیرد، زمان میهمانی ها عوض میشود و تایم برگزاری ایونت ها به ساعات غروب و بعد از آن منتقل میشود . 
با رسیدن ماه مبارک رمضان کافه ها و رستوران ها به تکاپو می افتند تا منوی متفاوتی با سایر ایام سال برای افطار در ماه رمضان ارائه دهند و بتوانند با استفاده از منوی خاص و منحصر به فردشان مشتریان بیشتری را جذب کنند . منوی افطار در ماه رمضان غالبا به دو صورت ارائه می شود، در بعضی رستوران‌‌ها به صورت پکیچ و در برخی دیگر به صورت بوفه افطاری ارایه می‌شود.
افطاری در ماه رمضان به سبک بوفه یکی از پر هیجان ترین مواردیست که در بحث افطاری وجود دارد. بوفه افطاری شامل تنوع چندین مدل غذا و دسر می باشد و تجربه ایست بسیار هیجان انگیز. بوفه‌های افطار در ماه رمضان در رستوران‌ها بعضی به همراه شام است و بعضی هم شام را جداگانه سرو می‌کنند. نکته مثبتی که می‌تواند یک بوفه را از رستوران‌های دیگر متمایز کند خصوصا برای ماه رمضان، تنوع سوپ ها و در مجموع تنوع غذاهایی است که برای مصرف در زمان ماه رمضان بیشتر توصیه می‌شود.
در این ماه فرخنده اگر قصد رفتن به کافه یا رستورانی را داشته باشید قطعا باید قرارتان را به افطار موکول کنید. افطار در ماه رمضان سنت زیباییست که برای همه افراد دارای جذابیت مخصوص به خودش است، و  در واقع برای روزه داران به منزله پایان زمان روزه است . افطار در ماه رمضان یکی از لذت های بینظیر این ماه است و نشستن پای سفره یا میزی که آش، حلیم، سبزی، خرما و زولبیا هم در آن هست صفای دیگری دارد. که بسیاری از رستورانها این فضا را برای لذت بردن شما تدارک دیده اند.  
اگر میخواهید یک افطار متفاوت را داشته باشید، سراسر تجربه جدید، توصیه میکنیم که حتما افطارتان تا حد امکان در رستوران صرف کنید . در رستوران بسته به سلیقه تمامی مشتریان هر نوع غذایی برای بعد از افطار موجود است،
پکیج افطار رستورانها در ماه رمضان به قدری متنوع است که انتخاب نوع افطاری خود به تنهایی یک پروسه پیچیده است. از سوپ و آش و عدسی گرفته تا حلیم، حلوا، انواع آبمیوه و انواع شیرینی‌ها و نان‌ها و پنیرها. 
بعضی رستوران ها معمولا در زمان ماه مبارک رمضان تغییراتی را در منوی خودشان بوجود می آورند و منوی مخصوص افطار در ماه رمضان را به منوی خود اضافه میکنند و به نوعی خدمات متفاوت تری نسبت به سایر اوقات در اختیار مشتریان قرار میدهند. همین امر باعث میشود قبل و بعد از خوردن غذای اصلیتان تجربه خوردن مخلفاتی را که در ماه های دیگر به هر دلیل نمیتوانید داشته باشید را تجربه کنید و در کنار خانواده و دوستان لذتی دوچندان ببرید.

 

افطار در ماه رمضان


خوردن افطار در ماه رمضان در رستورانهای مجلل از تجربه های هیجان انگیز این ماه است. افطار در ماه رمضان در رستورانهای مجلل را میتوان در یک کلمه خلاصه کرد، غافلگیری!! 
این چیزیست که شما میتوانید در این رستورانها به وفور تجربه اش کنید، هر روز از ماه مبارک را معمولا منوهای مخصوص دارند و دائم در حال سورپرایز کردن مشتریان خود هستند. 
خوردن افطار در ماه رمضان از یک طرف و خوردن شام دلپذیر و دلچسب این رستورانها نیز از طرف دیگر به غافلگیری هر چه بیشتر شما می انجامد. 


 
 

افطار در رمضان (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%