0
منو دسترسی

مراسم رونمایی از منو خط بریل رستوران ارکیده

1398/03/01 در ساعت 11:00:00

مراسم رونمایی از منو خط بریل رستوران ارکیده عصر روز یکشنبه 29 اردیبهشت 98 با دعوت از تعدادی از روشن دلان برگزار گردید.

مراسم رونمایی از منو خط بریل رستوران ارکیده

عصر روز یکشنبه 29 اردیبهشت 98 رستوران ارکیده با دعوت از تعدادی از روشن دلان عزیز، ضیافت افطاری را از جنس نور ترتیب داد. در این مراسم که در مجموعه رستوران های ارکیده، شعبه اقدسیه برگزار شد، 300 نفر از روشندلان به همراه خانواده های محترمشان و نیز جمعی از مسئولان سازمانها و ارگانهای مختلف از جمله سازمان بهزیستی و بسیاری از سلبریتی ها حضور داشتند.

رونمایی از منو خط بریل رستوران ارکیده 

در این مراسم، مجموعه رستوران‌های ارکیده با رونمایی از منوی بریل به یکی از اهداف مهم خود که ارائه خدمات به تمامی افراد جامعه است، نزدیکتر شده و در تلاش است که در آینده نه چندان دور امکان حضور سایر اقشار آسیب پذیر جامعه را در رستوران های خود فراهم نماید. به نوعی می توان گفت منو خط بریل رستوران ارکیده در راستای عمل به مسئولیت معنوی و اجتماعی این مجموعه است.

مدیریت این مجموعه بر این باور است که تمامی افرادی که مایل به دریافت خدمات این رستوران هستند، بایستی آگاهانه و با توجه به نیازهای واقعی خود سفارش دهند. از این رو توجه مجموعه به یکی از قشرهای آسیب پذیر جامعه یعنی نابینایان و کم بینایان جلب شده است که جمعیتی حدود یک میلیون نفر در کشور دارند. به هرحال همه ما می‌دانیم که یکی از لذت‌های رفتن به رستوران، انتخاب غذا از بین گزینه‌های منو است، لذتی که شاید اگر شخص دیگری مانند گارسون یا همراهان بخواهند برایمان بخوانند، آنقدر لذتبخش نیست. شما هم با ما هم نظر هستید؟

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%