0
منو دسترسی

بهترین رستوران شهریار با فضایی فوق‌العاده دلنشین و آرمش‌بخش

1398/08/12 در ساعت 00:00:00

صرف غذا در رستوران فرصتی عالی برای خوش‌گذرانی، استراحت و لذت بردن از یک وعده غذایی خوشمزه در فضایی فوق‌العاده دلنشین و آرمش‌بخش می‌باشد؛ در بهترین رستوران شهریار آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی هستیم.

بهترین رستوران شهریار با فضایی فوق‌العاده دلنشین و آرمش‌بخش

 

صرف غذا در رستوران، فرصتی عالی برای خوش‌گذرانی، استراحت و لذت‌بردن از یک وعده‌غذایی خوشمزه در فضایی منحصربه‌فرد است. همه‌ ما وقتی تصمیم می‌گیریم وعده‌‌غذایی خود را در رستوران میل کنیم به دنبال جایی می‌گردیم که ویژگی‌های خاصی داشته باشد و تجربه‌ای جذاب و به‌یادماندنی برایمان بسازد. این تفریح زمانی تکمیل می‌شود که علاوه بر رها شدن از قیدوبند درست‌کردن غذا، آب‌و‌هوایی تازه کنیم و طبیعت را هم‌نشین لحظه‌های شاد خود نماییم. باغ رستوران‌های شهریار تهران از آن دست گزینه‌هایی هستند که می‌توانند برای رهایی از هر قیدوبند و تجملاتی انتخاب شوند.

 

به همین دلیل در این مقاله قصد کردیم بیش‌تر در مورد بهترین رستوران شهریار صحبت کرده و در خلل آن ویژگی‌هایی که سبب تمایز این رستوران از دیگر رستوران‌ها شده‌است را بیان‌کنیم.

 

 

عنوان‌هایی که در این مقاله موردبحث قرار‌ خواهند‌گرفت عبارت‌اند از:

•  یک رستوران خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟
•  چرا ارکیده؟ چرا شعبه شهریار ارکیده؟
•  رستوران ارکیده شهریار کجاست؟

یک رستوران خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین رستوران شهریار

بی‌شک عواملی زیادی وجود‌ دارد که سبب می‌شود یک رستوران به‌عنوان بهترین رستوران شهریار معرفی شود به‌عنوان‌مثال بهترین رستوران شهریار رستورانی نیست که درگیر تجملات بوده و غرق در زرق‌وبرق باشد، بلکه یک رستوران خوب در کنار توجه به زیبایی‌های محیط، کیفیت غذا و برخورد مناسب پرسنل را نیز مدنظر قرار‌می‌دهد. رستوران‌های محبوب یکسری ویژگی را نه به‌عنوان وظیفه که به‌عنوان قانون می‌شناسند و برای اجرایی شدن آن نهایت تلاش خود را می‌کنند.

 

مهم‌ترین عناصری که یک رستوران خوب رعایت می‌کند به تفکیک به‌شرح‌زیر است:

 

 کیفیت همیشه یکسان: یک مشتری وقتی برای بار چندم به یک رستوران می‌رود انتظار دارد با همان کیفیت و همان استانداردها روبرو شود. بهترین باغ رستوران در شهریار هنگام سرو غذا به هیچ قیمتی استانداردهای خود را تغییر نمی‌دهد، کیفیت غذا درهرصورتی باید همانی باشد که مشتری انتظار دارد. بر همین اساس رستوران ارکیده بی‌دلیل عنوان بهترین رستوران شهریار را از آن خود نکرده، اغراق نیست که کیفیت غذا چه در شعبه شهریار و چه در شعبات دیگر اولویت اول را دارد.

بهترین رستوران شهریار

 محیط رستوران: مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود رستوران‌داران خوب و موفق بر روی محیط رستوران سرمایه‌گذاری هنگفتی کنند، ایجاد جوی دوست‌داشتنی است. واقعیت این است که زیبایی محیط می‌تواند تعیین کند که مشتری برای بار دوم به رستوران بازمی‌گردد یا خیر.

 

قطع به‌یقین افراد دوست دارند تجربه‌ای لذت‌بخش را در مکانی زیبا و تأثیرگذار کسب‌کنند و هنگامی‌که از رستوران خارج می‌شوند روحیه‌ای شاد و سرزنده داشته باشند. از اصلی‌ترین عواملی که در زیبایی محیط یک رستوران تأثیرگذارند شامل دکوراسیون، میز و صندلی‌های راحت، فضای دل‌باز و روشنایی کافی است؛ اما برخی رستوران‌داران امکانات دیگری را هم به مجموعه خود اضافه می‌کنند تا رستورانی منحصربه‌فرد و متمایز داشته‌باشند.

 

بر همین اساس شعبه شهریار ارکیده نیز علاوه بر تمام ویژگی‌های نام‌برده شده، آپشن‌های اضافی و جذاب دیگری همچون ساخت آلاچیق‌های چوبی و شبیه‌سازی محیط به باغ و ایجاد باغ رستوران در شهریار را تدارک دیده و با ایجاد رستوران با موسیقی زنده در شهریار تلاش کرده تا سهمی هرچند کوچک در شادی شما داشته باشد و محیطی آرام و لذت‌بخش برای ثبت خاطرات شما بسازد. عنوان بهترین رستوران شهریار به دست آوردنی نیست بلکه ساختنی است و تنها با رضایت خاطر شما عزیزان، ارکیده می‌تواند چنین ادعایی داشته باشد.

بهترین رستوران شهریار

 توجه به بهداشت و پاکیزگی رستوران: تمیز بودن رستوران چیزی نیست که بخواهیم درمورد آن صحبت کنیم بلکه بدیهی‌ترین مسئله‌ای است که باید موردتوجه قرار گیرد. هیچ‌کس نمی‌خواهد در مکانی کثیف غذا بخورد، هرچقدر هم که به مسائل دیگر اهمیت داده شود اما بهداشت رستوران رعایت نگردد فایده‌ای ندارد. تمیزی فضا علاوه بر پیشگیری از مسائل احتمالی مانند انتقال بیماری، حس خوبی ایجاد کرده و مردم را ترغیب به نشستن در رستوران می‌کند. مشتری وقتی تمیزی محیط را ببیند از خوردن یک وعده غذای فوق‌العاده و خوشمزه نیز اطمینان حاصل می‌کند. تفاوتی نمی‌کند انتخابمان برای غذا خوردن در رستوران، بهترین رستوران شهریار باشد یا مجلل‌ترین رستوران در قلب پاریس درهرحال تمام مناطق باید تمیز و بهداشتی نگه‌داشته شوند؛ قسمت جلو و پشت رستوران، سرویس‌های بهداشتی و لباس کارکنان ازجمله این موارد هستند.

 

 توجه به جزئیات و فضاسازی مناسب: بسیاری از افراد وقتی تصمیم می‌گیرند در رستورانی غذا بخورند به‌دنبال چیزی فراتر از یک غذا خوردن ساده هستند، یک رستوران فوق‌العاده چیزی را ارائه می‌دهد که در جای دیگری در دسترس نباشد. ارائه غذا و خدمات‌دهی خوب وظیفه‌ هر رستورانی است و چیز جدیدی نیست؛ مشتریان می‌توانند این ویژگی‌ها را در ده‌ها رستوران دیگر نیز تجربه کنند؛ بهترین رستوران همانی است که یک یا چند ویژگی منحصربه‌فرد دارد که در ذهن مشتریان ماندگار شده و آنجا را متمایز از دیگر رستوران‌ها می‌کند و این‌ یک مزیت بزرگ است. رستوران ارکیده شهریار پر از شگفتی‌های تازه است و تجربه‌های جذاب و به‌یادماندنی در ذهن باقی می‌گذارد! اولین رستوران با موسیقی زنده در شهریار، همراه با آلاچیق‌های چوبی تنها بخشی از جذابیت‌های این شعبه ارکیده است که باعث می‌شود یک‌ شب شاد و به‌یادماندنی در کنار عزیزانتان بسازید.

بهترین رستوران شهریار

 قیمت متناسب با سرویس‌دهی: مشتری هنگام رفتن به رستوران ویژگی‌های مختلفی از آن را در نظر می‌گیرد که در این میان هزینه‌ای که صرف می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است. درواقع اکثر مردم برای تجربه و حسی که از حضور خود در رستوران به دست می‌آوردند هزینه می‌کنند. مشتریان انتظار دارند قیمت‌هایی که در نظر گرفته می‌شود منعکس‌کننده نوع‌غذا، سطح سرویس‌دهی و فضای رستوران و زیبایی‌های آن باشد. قیمت‌های خیلی بالا باعث دلسرد شدن مشتریان شده و قیمت‌های پایین در مورد کیفیت غذا و خدمات سوء‌ظن ایجاد می‌کند بنابراین باید اندازه نگه‌داشت که اندازه نکوست! منوی غذای رستوران ارکیده شهریار با قیمت مناسبی غذاهای خود را عرضه می‌کند، این رستوران تلاش می‌کند در عین حفظ کیفیت غذاهای خود، میزان قیمت غذاها را متناسب با میزان توان مشتری تعیین کند.

چرا ارکیده؟ چرا شعبه شهریار ارکیده؟

بهترین رستوران شهریار

واقعیت آشکار این است که یک رستوران خوب، به غذای خود معروف است و غذای عالی با طعم و مزه خوب مهم‌ترین ویژگی یک رستوران محسوب می‌شود؛ مهم نیست رستوران چقدر جزئیات دارد، کیفیت غذا اگر خوب نباشد مشتری دوباره به آنجا برنمی‌گردد. خوشبختانه این امر در رستوران ارکیده به‌خوبی رعایت شده و مشتریان با یک‌بار امتحان غذا، مشتری ثابت مجموعه رستوران‌های ارکیده شده‌اند. بهترین رستوران شهریار نیز بر همین اساس غذاهای اصیل ایرانی را با کیفیتی عالی سرو می‌کند که تجربه خوردن آن باعث می‌شود برای بار چندم به آنجا سری بزنید و دوباره و چندباره طعم بی‌نظیر غذاها و زیبایی‌های این باغ رستوران در شهریار را به تماشا بنشینید.

 

مسئله بعدی دیگری که مطرح است، محل رستوران می‌باشد؛ بله! محل رستوران بسیار اهمیت دارد؛ مکان رستوران ‌یک ویژگی مهم برای برند شدن محسوب می‌شود. مشتری باید اطمینان خاطر داشته باشد که رستوران در منطقه دورافتاده‌ای نیست، اگر به آنجا مراجعه کند برای پارک کردن ماشین دچار مشکل نمی‌شود و مکانی که رستوران در آنجا واقع‌شده از لحاظ امنیت خوب است؛ مفهومی که کمتر به آن توجه می‌شود. اما در بهترین رستوران شهریار به این مسئله نیز توجه شده است؛ پارکینگ اختصاصی، در منطقه‌ای پررفت‌وآمد، سبب می‌شود خیالتان ازهرجهت آسوده باشد.

 

شاید بد نباشد اشاره‌ای هم به منوی رستوران ارکیده در شعبه شهریار کنیم، منویی که نام غذاهای اصیل ایرانی بر آن هک شده، منویی که شگفتی رستوران ارکیده است. منوی غذای رستوران ارکیده شهریار با قیمت‌های باورنکردنی و غذاهای خوشمزه نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب خواهد کرد.

 

رستوران ارکیده شهریار کجاست؟

بهترین رستوران شهریار

رستوران ارکیده شهریار از بهترین رستوران‌های اطراف تهران با سبک معماری جالب است که می‌تواند حال و هوای طبیعت و سرزندگی آن را در وجودتان زنده کند؛ این رستوران می‌تواند انتخابی بسیار خوب برای خوردن غذاهای اصیل ایرانی باشد. شعبه شهریار ارکیده در میدان نماز، خیابان مطهری، تقاطع بهشتی واقع‌شده که می‌تواند تجربه‌ای بی‌بدیل در کنار لذت بردن از طبیعت، تجربه شنیدن موسیقی زنده، نشستن در آلاچیق و بودن در فضایی روباز را برایتان رقم بزند. این شعبه با وسعت 8000 مترمربعی خود از بزرگترین شعبات ارکیده محسوب شده که ظرفیت پذیرایی از 1000 نفر را به‌طور همزمان دارد. از دیگر امکاناتی که ارکیده در این باغ تدارک دیده می‌توان به سالن VIP، کافی‌شاپ و فضای اختصاصی برای بازی کودکان اشاره‌کرد.

 

ساعات کاری رستوران ارکیده در این شعبه از 12 صبح تا 12 شب می‌باشد و شماره تلفن 65279381-021 برای این شعبه ثبت شده است که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مستقیماً با خود شعبه تماس بگیرید و به‌راحتی رزرو غیرحضوری انجام دهید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان بسازید.

 

سخن آخر اینکه رستوران‌داری مانند تلاش برای پرورش یک گل است که به رسیدگی و توجه نیاز داشته و جهت تبدیل‌شدن آن به یک رستوران موفق باید یک سری شرایط خاص را برای آن فراهم کرد. درواقع هیچ قانون سفت و سختی وجود ندارد که بتوان با استفاده از معیارهای آن‌ یک رستوران را به‌عنوان بهترین معرفی کرد، اما عنصر اصلی رستوران‌داری و هر تجارت موفق دیگری، مردم‌داری است. اولویت قرار‌دادن رضایت مشتری مهم‌ترین مسئله‌ای است که می‌تواند یک رستوران را تبدیل به برند کند یا باعث برکناری آن شود؛ در بهترین رستوران شهریار، اصلی‌ترین چیزی که باعث سربلندی آن می‌شود لبخندی است که مهمانان به لب می‌آوردند.
 

اخبار مرتبط

میزبانی یک جلسه کاری فوق‌العاده در شهریار

1398/08/22 در ساعت 09:45:48

روزانه میلیون‌ها جلسه کاری در سراسر کشور در‌حال انجام است؛ بنابرین بسیار مهم است که رستورانی که انتخاب می‌کنیم خدمات فوق‌العاده‌ای برای جلسات کاری مهم ارائه دهد و خاطره به‌یاد‌ماندنی برای مهمانان‌ به یادگار بگذارد.

میزبانی یک جلسه کاری فوق‌العاده در شهریار

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو

1398/08/12 در ساعت 09:48:27

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه متل قو را در کجا سرو کنیم؟! چه ویژگی‌هایی سبب می‌شود تا این غذای بی‌نظیر را در منوی رستوران سفارش دهید؟ بدون شک بهترین بخش سفر، چشیدن طعم غذاهای مختلف در رستوران‌های آن منطقه است.

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو

معرفی بهترین باقالی پلو شهریار با گوشت تازه درجه یک

1398/07/14 در ساعت 14:07:19

بهترین باقالی پلو شهریار را کجا باید بخوریم تا طعم بی‌نظیر آن هیچ‌گاه از یادمان نرود؟! با ما همراه باشید تا به جواب این سوال در این مقاله برسیم...

معرفی بهترین باقالی پلو شهریار با گوشت تازه درجه یک

معرفی بهترین کباب کوبیده شهریار که اعتیادآور است!

1398/06/28 در ساعت 11:33:50

بهترین کباب کوبیده شهریار را باید بدانید کجاست!! چون اگر یک بار آن را امتحان کنید شدیدا به طعم ناب این کباب اعتیاد پیدا می‌کنید...

معرفی بهترین کباب کوبیده شهریار که اعتیادآور است!

بهترین باغ رستوران شهریار با فضایی برای قرارهای کاری و جشن‌های شما

1398/05/26 در ساعت 13:09:05

بهترین باغ رستوران شهریار با فضایی برای قرارهای کاری و جشن‌های شماست. شهرستان شهریار به دلیل آب‌وهوای بی‌نظیری که دارد لقب عروس این استان را یدک می‌کشد!

بهترین باغ رستوران شهریار با فضایی برای قرارهای کاری و جشن‌های شما

بهترین رستوران فضای باز کجاست؟

1398/03/09 در ساعت 19:12:55

خوردن غذاهای لذیذ و نوشیدنی های تازه بخصوص از نوع سنتی وایرانی، همواره میان ایرانیان و حتی توریست هایی که به اینجا می آیند طرفداراهای خودش را داشته وهم اکنون نیز دارد.

بهترین رستوران فضای باز کجاست؟
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%