0
منو دسترسی

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد + باغی به مساحت 8000 مترمربع

1398/09/07 در ساعت 00:00:00

درگیر برگزاری مراسم و شام عقد هستید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ دور از انتظار نیست که به دنبال بهترین رستوران شهریار برای شام عقد باشید!

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد + باغی به مساحت 8000 مترمربع

 

وقتی‌که علاقه شما به غذا تقریباً به‌اندازه عشق شما به همسر آینده‌تان باشد دور از انتظار نیست که به دنبال بهترین رستوران شهریار برای شام عقد باشید!

 

درگیر برگزاری مراسم و شام عقد هستید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ درست است که میزبانی شام مهمی همچون شام عقد و برنامه‌ریزی برای برپایی آن در ابتدا کمی دلهره‌آور به نظر می‌رسد اما اگر برپایی شام و پذیرایی از مهمانان را به مجموعه‌ای باتجربه و کار بلد بسپارید و مسئولیت باقی وظایف را خودتان به عهده بگیرید مطمئناً می‌توانید به‌موقع و بدون خستگی تمامی کارها را به نحو احسن انجام دهید. با ما همراه باشید تا گام به گام شما را برای برگزاری یک جشن عقد رؤیایی آماده کنیم و خصوصیات بهترین رستوران شهریار برای شام عقد را برشماریم.

 

 

 

سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:

• اصول اولیه برگزاری مراسم عقد در رستوران
• دلایل تمایز بهترین رستوران شهریار برای شام عقد
• منوی شام عقد در رستوران ارکیده شهریار

اصول اولیه برگزاری مراسم عقد در رستوران

علاوه بر ظرفیت رستوران و زیبایی ظاهری آن، عوامل بسیاری وجود دارند که برای برگزاری مراسم و شام عقد باید موردتوجه قرار گیرند. قبل از هر چیز بهتر است فهرستی از نیازهای ضروری، خواسته‌ها و ناخواسته‌ها را تهیه کنید؛ به‌طور مثال پذیرایی از مهمانان و سرو غذای باکیفیت برای شام از ضروری‌ترین مواردی است که باید موردتوجه قرار گیرد، حال اگر با موسیقی زنده همراه شود که عالی خواهد بود. بنابراین برای تماس با بهترین رستوران شهریار برای شام عقد و به دست آوردن یکسری اطلاعات دست به کار شوید. لازم نیست برای دیدن فضای رستوران یا تست کیفیت غذا، حضوری مراجعه کنید به احتمال زیاد با جستجویی ساده در فضای اینترنت می‌توانید عکس‌هایی را از محیط آن پیدا کنید. به ویژگی‌ها و امکاناتی که در بهترین رستوران شهریار برای شام عقد وجود دارد توجه کرده و زمان گزینش غذا برای شام در انتخاب گوشت مرغ یا گوشت گاو، شکی به دل راه ندهید. در هر صورت برای اینکه بتوانید بهترین رستوران شهریار برای شام عقد را انتخاب کنید باید اصول زیر را در نظر بگیرید:

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد

• تماس و هماهنگی با رستوران: برای برگزاری مراسمات خاص همچون عقد در رستوران ابتدا می‌بایست با مجموعه هماهنگ کنید؛ بدون شک یک فرد متخصص در آن مجموعه وظیفه هماهنگی و اجرای مراسمات ویژه در رستوران را بر عهده دارد که می‌تواند مالک، مدیر داخلی یا مدیر اجرایی رستوران باشد. پیش‌خدمت‌ها و پرسنل این رستوران در مورد نحوه پذیرایی و برگزاری مراسم آموزش لازم را دیده‌اند و بسیار متبحر هستند با این حال اگر می‌خواهید موردی را گوشزد کنید حتماً با مدیر اجرایی در میان بگذارید؛ چراکه آن‌ها در مورد جزئیات و قراردادی که امضاء شد اطلاعات دارند. جهت هماهنگی با بهترین رستوران شهریار برای شام عقد با شماره 65279381-021 تماس بگیرید تا خیالتان از بابت یک پذیرایی بی‌عیب و نقص راحت شود.

 

• موقعیت مکانی: مطمئناً بیشتر مهمانان با وسیله نقلیه شخصی برای شام عقد شما در رستوران حاضر می‌شوند بنابراین زمان انتخاب رستوران به ترافیک و شلوغی محل و همین‌طور وجود پارکینگ در منطقه توجه کنید. وجود پارکینگ اختصاصی در بهترین رستوران شهریار برای شام عقد، دغدغه و نگرانی‌ای برای جای پارک باقی نمی‌گذارد. 

 

• سابقه فعالیت رستوران: امروزه شاهد فعالیت رستوران‌ها و غذاخوری‌های زیادی در سطح شهر هستیم که خیلی از آن‌ها تازه شروع به کار کرده‌اند. بنابراین در کنار برنامه‌ریزی و انتخاب بهترین رستوران شهریار برای شام عقد به سابقه فعالیت و کیفیت خدمات ارائه‌شده در رستوران نیز توجه کنید.

 

• ظرفیت سالن پذیرایی رستوران: قصد دارید چه تعداد مهمان برای شام عقد خود دعوت کنید؟ آیا رستوران انتخابی شما فضای کافی برای پذیرایی از مهمانانتان، در اختیار دارد؟ حتماً در مورد حداکثر ظرفیت فضای رستوران بپرسید. برخی از رستوران‌ها چندین سالن برای پذیرایی از مهمانان در اختیار دارند که با توجه به تعداد مهمانان می‌توانید یکی را برگزینید.

 

• انتخاب منو: همان‌طوری که پیش‌تر نیز اشاره کردیم پذیرایی از مهمانان یکی از مهمترین بخش‌ برگزاری مراسم عقد است بنابراین در مورد منوی شام عقد خوب فکر کنید. اگرچه ممکن است برای اعمال جزئیات بارها با مجموعه تماس بگیرید اما اولین جلسه حضوری با رستوران زمانی است که می‌توانید ایده‌های زیادی را در مورد گزینه‌های پیش رو دریافت کنید. حتی می‌توانید با هماهنگی از آشپزخانه و ظروف پذیرایی دیدن کنید. به عنوان یک عاشق غذا باید بگویم که تمیزی و شیک بودن ظروف نیز در میزان لذت بردن از غذا بسیار تأثیرگذار است. بنابراین زمان انتخاب منوی شام ذهنتان را باز نگه دارید و تمامی موارد را در نظر بگیرید.

 

• بودجه: اما مهمترین اصل از اصول اولیه برگزاری مراسم در رستوران به بودجه برمی‌گردد. بهتر است بودجه‌ای برای برگزاری مراسم و شام عقد مشخص کرده و بر اساس آن محاسبات خود را انجام دهید(سعی کنید تا این رقم را کمی واقع‌بینانه‌تر تعیین نمایید). حال آماده تنظیم بودجه با انتظارات خود باشید؛ شاید مجبور شوید برای برگزاری مراسم عقد در بهترین رستوران و کاهش هزینه‌ها، کمی از تعداد مهمانان کم کنید یا منوی دیگری برای شام انتخاب نمایید. ممکن است بتوانید با حذف افزودنی‌های اختیاری همراه غذا مثل دسر، پیش‌غذا و غیره کمی از هزینه‌ها کم کنید.

 

• ست کردن تاریخ و ساعت: بعد از اینکه رستوران مناسب را انتخاب کرده‌اید در مورد تاریخ و زمان شروع و پایان مراسم با رستوران صحبت کنید. برخی از رستوران‌ها برای روزهای تعطیل یا آخر هفته هزینه بیشتری دریافت می‌کنند بنابراین اگر بحث هزینه برایتان مهم است حتماً در این مورد سؤال کنید. بهترین رستوران شهریار برای شام عقد از ساعت 12 ظهر تا 12 شب آماده پذیرایی از مهمانان گرامی خواهد بود.

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد

• موسیقی زنده: از دیگر خواسته عروس و دامادها برای برگزاری مراسم عقد در رستوران نواختن موسیقی است، اما یادتان نرود که در مورد محدودیت سروصدا سؤال کنید به‌خصوص اگر مراسمتان تا آخر شب طول می‌کشد. در بهترین رستوران شهریار برای شام عقد می‌توانید از نواختن موسیقی زنده به هنگام صرف شام لذت ببرید. 

دلایل تمایز بهترین رستوران شهریار برای شام عقد

شعبه شهریار ارکیده باغی است با مساحت 8000 مترمربع که بزرگترین شعبه رستوران ارکیده نیز به شمار می‌رود. علاوه بر سالن مجلل و سرپوشیده، آلاچیق‌های متعددی نیز در فضای باز رستوران تعبیه‌شده که فرصت خوبی را برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی فراهم می‌سازد. 

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد

سالن VIP، فضای بازی اختصاصی برای بچه‌ها، پارکینگ اختصاصی و مهم‌تر از همه موسیقی زنده از دیگر دلایل تمایز بهترین رستوران شهریار برای شام عقد است. فرقی نمی‌کند مهمانان شام عقد شما 50 نفر باشند یا 300 نفر در هر صورت بهترین رستوران شهریار برای شام عقد گنجایش پذیرایی از 1000 نفر را به‌طور همزمان دارد. این شعبه ارکیده در شهریار، میدان نماز، خیابان مطهری، تقاطع بهشتی واقع شده است. میز شام عقد در رستوران ارکیده شهریار بسیار مجلل و باشکوه چیده شده و پرسنل متخصص در حوزه دیزاین و طراحی، وظیفه گل‌آرایی، شمع‌آرایی و بادکنک‌آرایی فضای رستوران را بر عهده می‌گیرند؛ اگر دیزاین و طراحی خاصی را در نظر دارید حتماً با مدیر اجرایی مجموعه در میان بگذارید.

منوی شام عقد در رستوران ارکیده شهریار

بدون شک قیمت اولین نکته‌ای است که در انتخاب منوی شام عقد بسیار تأثیرگذار بوده و از اصلی‌ترین دغدغه عروس و دامادها به شمار می‌رود. مطمئن باشید شام عقد در رستوران ارکیده شهریار از مواد اولیه باکیفیت و توسط پرسنلی باتجربه و زبردست طبخ شده که تمام انتظارات شما را از یک شام خوشمزه و بی‌نقص برآورده خواهد کرد.

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد

منوی شام عقد در رستوران ارکیده شهریار می‌تواند شامل کباب شاندیز مخصوص ارکیده، کباب بره، باقالی پلو با گوشت گردن یا ماهیچه، جوجه کباب، جوجه کباب فسنجونی، ماهی قزل‌آلا و ماهی سفید، کباب سلطانی، کباب برگ گوسفندی، بختیاری و کوبیده یا زرشک پلو با مرغ باشد. همچنین می‌توانید سوپ جو، سالاد فصل یا میرزاقاسمی را به عنوان پیش غذا و ماست، سیرترشی، زیتون‌پرورده، آب، دوغ و نوشابه را به همراه غذا سفارش دهید. حتی با هماهنگی مجموعه می‌توانید از منوی کافی‌شاپ یک نوشیدنی گرم یا سرد را برای پذیرایی پیش از شام در نظر بگیرید.

 

بهترین رستوران شهریار برای شام عقد با فضایی مجلل و دکوراسیون عالی، ارائه غذای باکیفیت و متنوع، سالن VIP و بهره‌گیری از پرسنل کارآزموده در امر پذیرایی، یک شب رؤیایی را برایتان رقم خواهد زد. برگزاری مراسم و شام عقد را به تیم حرفه‌ای ارکیده بسپارید و از جشن باشکوهی که انتظارش را می‌کشیدید، لذت ببرید.
 

اخبار مرتبط

بهترین رستوران شهریار برای مجلس ختم و گرامیداشت عزیزانتان

1398/09/24 در ساعت 11:12:15

بهترین رستوران شهریار برای مجلس ختم با برنامه‌ریزی‌های دقیق و اصولی، این امکان را برای خانواده متوفی فراهم ساخته تا بدون دغدغه و نگرانی بابت پذیرایی به سوگواری بنشینند.

بهترین رستوران شهریار برای مجلس ختم و گرامیداشت عزیزانتان

بهترین رستوران کرج برای شام عقد شبی خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی

1398/09/23 در ساعت 14:28:27

اگر شما هم دوست دارید از شام عقد خود خاطره دلنشین و فراموش‌نشدنی داشته باشید، پیشنهاد ما بهترین رستوران کرج برای شام عقد است. رستوران ارکیده مهستان قابلیت‌های ویژه‌ای را برای برپایی شام عقدی به‌یادماندنی دارد.

بهترین رستوران کرج برای شام عقد شبی خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی

شیک‌ترین و بهترین رستوران کرج برای جلسه کاری

1398/09/21 در ساعت 11:48:35

کارآفرینان اغلب با یک چالش مهم روبرو هستند؛ اینکه جلسات کاری خود را چگونه، کجا و چه زمانی برگزار کنند تا بهترین بازده و اثربخشی لازم را داشته باشد. در این مطلب شما را با بهترین رستوران کرج برای جلسه کاری آشنا می‌کنیم.

شیک‌ترین و بهترین رستوران کرج برای جلسه کاری

شب یلدا در مجموعه رستوران‌های ارکیده

1398/09/20 در ساعت 10:14:55

سرو انواع غذاهای ایرانی با کیفیت و طعم بی‌نظیر در بهترین رستوران ایران برای شب یلدا بسیار دلپذیر می‌باشد. ما در ارکیده برای شب یلدا به‌پاس این سنت دیرینه گذشتگان، گِرد هم جمع می‌شویم

شب یلدا در مجموعه رستوران‌های ارکیده

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو

1398/08/12 در ساعت 09:48:27

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه متل قو را در کجا سرو کنیم؟! چه ویژگی‌هایی سبب می‌شود تا این غذای بی‌نظیر را در منوی رستوران سفارش دهید؟ بدون شک بهترین بخش سفر، چشیدن طعم غذاهای مختلف در رستوران‌های آن منطقه است.

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو

بهترین رستوران شهریار با فضایی فوق‌العاده دلنشین و آرمش‌بخش

1398/08/09 در ساعت 13:20:56

صرف غذا در رستوران فرصتی عالی برای خوش‌گذرانی، استراحت و لذت بردن از یک وعده غذایی خوشمزه در فضایی فوق‌العاده دلنشین و آرمش‌بخش می‌باشد؛ در بهترین رستوران شهریار آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی هستیم.

بهترین رستوران شهریار با فضایی فوق‌العاده دلنشین و آرمش‌بخش
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%