0
منو دسترسی

لذت شنیدن صدای امواج دریا در رستوران ارکیده متل قو

1396/12/19 در ساعت 12:02:23

می دونستید اجسام انرژی هارو دریافت می کنن؟ تا حالا به این فکر کردید که چرا گاهی اوقات با ورود به یک مکان جدید احساس خوشحالی و نشاط بهتون دست میده و برعکس گاهی اوقات با ورود به یک جای جدید یهو دلشوره می گیرید.

لذت شنیدن صدای امواج دریا در رستوران ارکیده متل قو

می دونستید اجسام انرژی هارو دریافت می کنن؟ تا حالا به این فکر کردید که چرا گاهی اوقات با ورود به یک مکان جدید  احساس خوشحالی و نشاط بهتون دست میده و برعکس گاهی اوقات با ورود به یک جای جدید یهو دلشوره می گیرید.  بله...این چیزی که ممکنه از ذهنتون رد شده باشه، حقیقت داره! گاهی وقتا محیط اطراف می تونه روی خوشحالی و یا نشاط شما تاثیر گذار باشه. هرچند که این موارد هم تاثیر گذاره، ولی یه اتفاق بسیار تاثیر گذار دیگه هم وجود داره اونم اینه که خوشحالی آدم های اطرف می تونه روی خوشحالی گیاه، و یا حتی آب و چوب و ... تاثیر گذار باشن! بر اساس آخرین پژوهش محققان آب می تونه انرژی رو از انسان ها دریافت کنه و همچنین تا حدی اونو منعکس کنه و گیاه هم دقیقا همین حالت رو داره ... حالا باید بدونید که بدون شک وجود انسان های خندان و خوشحال در یک محیط مثلا در یک رستوران می تونه باعث خوشحالی شما هم بشه. 

بنظرم الان وقتشه که دعوتتون کنیم به ارکیده. چون توی ارکیده همه چیز فراهمه تا خاطره های بیادماندنی براتون ثبت بشه. اگر تصمیم گرفتید به سفر تابستانی برید و حالا به مازندران رسیدید ارکیده تو شمال کشور در خدمت شماست. اگر خستگی راه هنوز تو تنتون مونده ارکیده توی یک فضای پر انرژی در خدمت شماست. آلاچیق های زیبا در کنار دریا ، صدای امواج دریا و صدای خنده ی بچه های خانواده های مختلف که دارن توی زمین بازی ارکیده ، بازی می کنن، بدون شک به شما انرژی مثبتی رو منتقل می کنه.

تا حالا به ارکیده سر زدید؟ می تونید برای اولین بار تو آخرین روز های تعطیلات تابستونی درکنار خانواده، معجزه ی ارکیده رو با چشمای خودتون ببینید و باور کنید که میشه از صدای امواج دریا، انرژی مثبت دریافت کرد. میشه با یک هوای خوب و یک پذیرایی فوق العاده، خوشحال بود و خستگی رو از تن در کرد. البته ما می دونیم همه ی اینا به شرطیه که وقتی با سفارشتون روبه رو می شید یک غذای اصیل ایرانی روی میز ببینید که رنگ و بوی ویژه ای داره و حتی قبل از اینکه طعمش رو امتحان کنید از بو و رنگ غذا متوجه بشید که اون یک غذای اصیل ایرانیه که حتما طعم خاص و فوق العاده ای داره و بعد اینکه طعمش رو امتحان کردید هم از حدستون مطمن بشید ... البته مثل همیشه اعتقاد داریم که آخرین روز های تعطیلات تابستانی وقت خوبیه که اطمینان پیدا کنید، با ارکیده می شه یکی از بهترین سفر هاتون رو تجربه کنید.

اخبار مرتبط

بهترین جوجه کباب متل قو را کجا بخوریم؟

1398/07/17 در ساعت 14:45:46

آیا مسافر شمال هستید و به دنبال بهترین جوجه کباب متل قو می‌گردید؟! با ما همراه باشید تا شما را با رستوران ارکیده شعبه متل قو (سلمانشهر) آشنا کنیم.

بهترین جوجه کباب متل قو را کجا بخوریم؟

میزبانی ویژه رستوران ارکیده از معلمان عزیز برای گرامیداشت مقام والای ایشان

1398/01/28 در ساعت 12:30:20

در هفته معلم، با افتخار میزبان فرهیختگان عزیز هستیم. هدایای ویژه ارکیده برای جشن های شما معلمان عزیز.

میزبانی ویژه رستوران ارکیده از معلمان عزیز برای گرامیداشت مقام والای ایشان

آشنایی با منوی غذای همه شعبه های رستوران ارکیده

1398/01/26 در ساعت 09:46:12

منوی غذایی رستوران ارکیده شامل سه بخش غذای اصلی، پیش غذا و کافی شاپ است، در اینجا می خواهیم نگاه دقیقتری به این سه بخش داشته باشیم.

آشنایی با منوی غذای همه شعبه های رستوران ارکیده

رستوران ارکیده و رویدادهای ورزشی و هنری آن در سال 1397 + فیلم

1398/01/10 در ساعت 15:45:31

رستوران ارکیده در سال گذشته نیز همچون سالهای قبل با افتخار میزبان رویدادهای مختلف مرتبط با هنرمندان و ورزشکاران کشور عزیزمان ایران بوده است، برای مرور این رویدادهای با ما همراه باشید.

رستوران ارکیده و رویدادهای ورزشی و هنری آن در سال 1397 + فیلم

مقایسه امکانات شعب مختلف رستوران ارکیده در شهرهای مختلف + فیلم

1397/11/24 در ساعت 17:06:38

رستوران ارکیده با بیش از 50 سال سابقه فعالیت دارای 6 شعبه در تهران و استان های همجوار آن است، در این مطلب می خواهیم مقایسه ای بین این شعبه ها انجام داده و نظرات شما را نیز جویا شویم.

مقایسه امکانات شعب مختلف رستوران ارکیده  در شهرهای مختلف + فیلم
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%