1397/06/17 در ساعت 00:00:00

برای آغاز هفته کاری پرانرژی، آخر هفته ها را همراه با رستوران ارکیده باشید

معمولا هممون زمانی که اول صبح آلارم گوشیمون به صدا درمیاد و ما رو یاد رفتن به محل کار، دانشگاه یا مدرسه می اندازد آرزو می کنیم که ای کاش دیرتر به صدا درمیومد تا کمی بیشتر استراحت می کردیم. حال اگر اول هفته و روز شنبه باشد این وضعیت به مراتب بدتره؛ تصور همگی ما از اول هفته ها و روز شنبه، روزی طاقت ف

برای آغاز هفته کاری پرانرژی، آخر هفته ها را همراه با رستوران ارکیده باشید

اما طبق معمول صبح شنبه را با خلقی تنگ و غرزنان با چهره ای کسل و آشفته از خواب بیدار شده و آماده رفتن می شویم و همین است که همه چیز برایمان بوی تکرار و روزمرگی را می دهد.

بنابراین برای سپری کردن یک هفته کاری مفید و داشتن شنبه ای شاد و پرانرژی می بایست از تعطیلات آخر هفته قبل خود لذت کافی را برده باشید.

همیشه این را بخاطر داشته باشید که دنیا متعلق به کسانیه که صبح با کلی آرزوهای قشنگ از خواب بیدار می شن.

ترفند های متعددی برای شروع هفته ای خوب وجود دارد مثل استراحت و خواب کافی، مطالعه آزاد، کوهنوردی، تفریح و سفر و یا صرف یک وعده غذایی در یک رستوران خوب در آخر هفته قبل است.

یک جمله معروفی هست که میگه فردا رو با امروزت روشن کن، پس برای شروع هفته پر انرژی باید برای امروزمون یعنی آخر هفته ها برنامه ریزی درست و خوبی بچینیم.

اما بیش از همه سفر و تفریحات دسته جمعی باعث تغییر حال و هوای ما و دور شدن از مشغله های فکریمان می شود. مساله دیگری که وجود دارد این است که تعطیلات آخر هفته فقط یکروز و بسیار کوتاه است و مجالی برای سفر را به ما نمی دهد چرا که سفرهای یکروزه برای رفت و برگشت تقریبا بیش از نیمی از زمان را باید در جاده سپری کنیم پس جز خستگی نتیجه دیگری ندارد. اما پیشهاد ما به شما اینه که به طبیعت نزدیک محل سکونت خود رفته و از هوای تازه لذت ببرید، اینطوری دیگه نیاز به عجله برای رفت و برگشت نیست.

می توانید آخره هفته های خود را در طبیعت بکر باغات و رستوران های شهریار و یا کنار رود کرج در جاده چالوس سپری کنید. شعبات شهریار و جاده چالوس مجموعه رستوران های ارکیده منتطر حضور گرم شما عزیزان می باشد تا آخره هفته ای خاطره انگیز را برایتان رقم بزند.

نظر جدید
شما هم نظر دهید: