0
منو دسترسی

رستوران ارکیده و رویدادهای ورزشی و هنری آن در سال 1397 + فیلم

1398/01/10 در ساعت 16:45:00

رستوران ارکیده در سال گذشته نیز همچون سالهای قبل با افتخار میزبان رویدادهای مختلف مرتبط با هنرمندان و ورزشکاران کشور عزیزمان ایران بوده است، برای مرور این رویدادهای با ما همراه باشید.

رستوران ارکیده و رویدادهای ورزشی و هنری آن در سال 1397 + فیلم

سال 1397 با همه رویدادهای مختلفی که داشت به پایان رسید و الان ده روزی است که سال 1398 شروع شده است، در مجموعه رستوران های ارکیده رویدادها و اتفاقات مختلفی در سال گذشته رویداد از جمله اینکه ششمین شعبه این رستوران خوب در مجتمع شمیران سنتر در شمال تهران افتتاح شد.

 

تلاش ما همیشه بر این بوده است که نه تنها یکی از بهترین رستوران های تهران باشیم ، بلکه با توجه به اینکه در کرج، شهریار و متل قو هم شعبه داریم، می خواهیم که یکی از بهترین رستوران های ایران باشیم.

 

ما توانسته ایم  که در کنار ارائه یک منوی غذایی متنوع و با کیفیت و خوشمزه، نوشیدنی های متنوع و خدمات جانبی گسترده که جداگانه به آنها پرداخته ایم، میزبان جشن ها و رویدادهای مختلفی نیز باشیم و گروه های هنری، ورزشی و هنرمندان و ورزشکاران مشهور، ارکیده را برای میزبانی خود برگزیده اند و این مایه افتخار ما است که میزبان همه مردم خوب ایران از هر صنف و گروهی باشیم.

 

 

اگر از جمله افرادی باشید که صفحه ما را در اینستاگرام دنبال می کنند، پس در جریان بسیاری از رویدادهای ارکیده بوده اید، در این جا مروری خواهیم داشت بر برخی از این رویدادها:

 

 

  • نشست عوامل ساخت سریال "ساخت ایران 2" در رستوران ارکیده

 

همراهی ارکیده با مجموعه نمایشی ساخت ایران2 را در سال 1396 نیز داشتیم و این همراهی به سال 1397 نیز کشیده شد و نشست مطبوعاتی بازیگران و عوامل ساخت این مجموعه در سالن VIP یکی از بهترین رستوران های تهران یعنی شعبه آرژانتین رستوران ارکیده برگزار شد.

 

 

 

حضور بازیگران وسایر عوامل سریال ساخت ایران 2 در رستوران لوکس تهران - ارکیده شعبه  آرژانتین

 

 

  • ضیافت باشگاه پرسپولیس در رستوران ارکیده

 

یکی دیگر از دوست داشتنی ترین رویدادهای ارکیده، میزبانی شعبه آرژانتین ارکیده از تیم فوتبال محبوب پایتخت یعنی پرسپولیس بود، این ضیافت توسط کریم باقری عزیز ترتیب داده شده بود که از محبت ایشان به رستوران ارکیده ممنونیم.

آقای برانکو بعنوان سرمربی پرسپولیس، دروازه بان دوست داشتنی این تیم یعنی بیرانوند و سایربازیکنان و مربیان و مدیران با حضور در شعبه لوکس رستوران ارکیده، در مهمانی شام کریم باقری شرکت کرده و رستوران ارکیده را با حضور خود مزین کردند.

 

 

 

حضور بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در رستوران ارکیدهحضور کریم باقری در رستوران لوکس ارکیده

 

 

برانکو در ضیافت رستوران ارکیده شعبه آرژانتین

 

مشاهده تصاویر بیشتر در اینستاگرام رستوران ارکیده

 

 

این مقاله در حال تکمیل است...

اخبار مرتبط

بهترین کباب شاندیز متل قو طعم اصیل و بی‌نظیر شاندیز!

1398/08/18 در ساعت 14:44:18

کباب شاندیز ازجمله کباب‌هایی است که تهیه آن زحمت زیادی دارد؛ بهترین کباب شاندیز متل قو را که طعم اصیل و بی‌نظیری دارد در رستوران ارکیده متل قو می‌توان یافت که هر روزه گردشگران و مسافران زیادی مهمان رستوران ارکیده می‌باشند.

بهترین کباب شاندیز متل قو طعم اصیل و بی‌نظیر شاندیز!

بهترین شیشلیک تهران کجاست؟! طرز تهیه شیشلیک به روش رستوران ارکیده

1398/08/18 در ساعت 09:59:42

بهترین شیشلیک تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟! شیشلیک جزء بهترین و قدیمی ترین کباب‌های ایرانی است که طرفداران بسیاری دارد؛ رستوران ارکیده خوشمزه‌ترین شیشلیک تهران به روشی منحصر‌به‌فرد طبخ می‌کند.

بهترین شیشلیک تهران کجاست؟! طرز تهیه شیشلیک به روش رستوران ارکیده

بهترین رستوران جاده چالوس با فضای باز و سرپوشیده

1398/08/16 در ساعت 10:58:23

بهترین رستوران جاده چالوس را امتحان کرده‌اید؟! بهترین رستوران جاده چالوس از نظر مردم رستوران ارکیده می‌باشد که از نظر کیفیت غذاها بی‌نظیر و همچنین فضای بسیار دلنشینی و دلپذیری دارد که مهمانان را ساعت‌ها جذب می‌کند.

بهترین رستوران جاده چالوس با فضای باز و سرپوشیده

بهترین کباب شاندیز چالوس را از دست ندهید

1398/08/14 در ساعت 10:20:59

بهترین کباب شاندیز چالوس کجاست؟! اگر مسافر جاده زیبای چالوس هستید و همزمان هوس خوردن بهترین کباب شاندیز چالوس به سرتان زده است، بدون شک در اولین جستجو نام پرآوازه رستوران ارکیده چالوس به گوشتان می‌خورد.

بهترین کباب شاندیز چالوس را از دست ندهید

بهترین باقالی پلو با ماهیچه در چالوس کجاست؟!

1398/08/13 در ساعت 09:34:49

آیا می‌دانید بهترین باقالی پلو با ماهیچه در چالوس را کجا می‌توانید نوش‌جان کنید؟! رستوران ارکیده چالوس بهترین باقالی پلو با ماهیچه را که جز خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی است را سرو می‌کند.

بهترین باقالی پلو با ماهیچه در چالوس کجاست؟!

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو

1398/08/12 در ساعت 09:48:27

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه متل قو را در کجا سرو کنیم؟! چه ویژگی‌هایی سبب می‌شود تا این غذای بی‌نظیر را در منوی رستوران سفارش دهید؟ بدون شک بهترین بخش سفر، چشیدن طعم غذاهای مختلف در رستوران‌های آن منطقه است.

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%