0
منو دسترسی

میزبانی ویژه رستوران ارکیده از معلمان عزیز برای گرامیداشت مقام والای ایشان

1398/01/28 در ساعت 12:15:00

در هفته معلم، با افتخار میزبان فرهیختگان عزیز هستیم. هدایای ویژه ارکیده برای جشن های شما معلمان عزیز.

میزبانی ویژه رستوران ارکیده از معلمان عزیز برای گرامیداشت مقام والای ایشان

12 ادیبهشت ماه سالروز شهادت استاد و معلم بزرگ، شهید مطهری می باشد و این روز بهانه ای است برای پاسداشت مقام معلم درسراسر ایران عزیز.

همه ما سالهای بسیاری از عمر خود را در حضور معلمان مختلفی سپری کرده و دانش و معرفت از آنها آموخته ایم و تشکر از زحمات آنها، وظیفه ای است بر دوش تک تک افراد جامعه.

رستوران ارکیده و مدیریت آن نیز وظیفه خود می داند که در حد توان خود قدمی بردارد برای اجر نهادن بر زحمات شبانه روزی معلمان گرامی جامعه، از این رو برای برگزاری جشن روز معلم در رستوران ارکیده، هدایای ویژه ای در نظر گرفته است که در نامه مدیریت مجموعه رستوران های ارکیده، که در ادامه مطلب تقدیم می شود، به جزئیات این مساله اشاره شده است.

 

 

 

 

نامه مدیریت مجموعه رستوران های ارکیده در خصوص روز معلم

 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

چراغ دل به نور جان برافروخت

با سلام

ضمن تبریک هفته معلم به شما فریختگان عزیز، از اینکه با تلاش های ارزنده و خستگی ناپذیر در جهت تولید و اشاعه علم و معرفت، در سالیان فعالیت خویش همت گماردید؛ به نوبه خود در کمال احترام و به رسم ادب و اخلاص، تقدیر و تشکر می کنیم.

مجموعه رستوران های ارکیده به رسم هر ساله، هفته معلم را فرصتی مغتنم شمرده و از تمامی مسئولان دانشگاهی و موسسات علمی و مدیران مدارس دعوت می نماید تا با استقبال از طرح هفته معلم، با برگزاری جشن روز معلم به منظور گرامیداشت این ایام در شعب مجموعه رستوران های ارکیده، خاطره ای بیادماندنی را در کنار یکدیگر برایتان به ارمغان آورد.

در این طرح در نظر داریم تا با ارائه خدماتی ویژه در امر پذیرایی از مهمانان فرهیخته خود از جمله حذف حق رزرو، ارائه عکس یادگاری از مراسم و اهدای کیک روز معلم، رضایت بیشتر مهمانان مجموعه را کسب نماییم.

به امید آن که با میزبانی شایسته از شما میهمانان عزیز، قدمی هر چند اندک به جبران زحمات شما بزرگواران برداشته و از ایزد منان موفقیت های روز افزونتان را خواستاریم.

 

با تشکر

مدیریت مجموعه رستوران های ارکیده

 

 

 شماره تماس شعبه اقدسیه برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

40220390

 

 شماره تماس شعبه میدان آرژانتین برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

  88885300

 

 شماره تماس شعبه مهستان کرج برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

026-32560666

 

 شماره تماس شعبه شهریار برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

021-65279381

 

 شماره تماس شعبه متل قو برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

011-54612212

 

 شماره تماس شعبه جاده چالوس برای هماهنگی و رزرو زمان جشن روز معلم

026-35353535

 

 

 

اخبار مرتبط

بهترین کباب شاندیز متل قو طعم اصیل و بی‌نظیر شاندیز!

1398/08/18 در ساعت 14:44:18

کباب شاندیز ازجمله کباب‌هایی است که تهیه آن زحمت زیادی دارد؛ بهترین کباب شاندیز متل قو را که طعم اصیل و بی‌نظیری دارد در رستوران ارکیده متل قو می‌توان یافت که هر روزه گردشگران و مسافران زیادی مهمان رستوران ارکیده می‌باشند.

بهترین کباب شاندیز متل قو طعم اصیل و بی‌نظیر شاندیز!

بهترین شیشلیک تهران کجاست؟! طرز تهیه شیشلیک به روش رستوران ارکیده

1398/08/18 در ساعت 09:59:42

بهترین شیشلیک تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟! شیشلیک جزء بهترین و قدیمی ترین کباب‌های ایرانی است که طرفداران بسیاری دارد؛ رستوران ارکیده خوشمزه‌ترین شیشلیک تهران به روشی منحصر‌به‌فرد طبخ می‌کند.

بهترین شیشلیک تهران کجاست؟! طرز تهیه شیشلیک به روش رستوران ارکیده

بهترین رستوران جاده چالوس با فضای باز و سرپوشیده

1398/08/16 در ساعت 10:58:23

بهترین رستوران جاده چالوس را امتحان کرده‌اید؟! بهترین رستوران جاده چالوس از نظر مردم رستوران ارکیده می‌باشد که از نظر کیفیت غذاها بی‌نظیر و همچنین فضای بسیار دلنشینی و دلپذیری دارد که مهمانان را ساعت‌ها جذب می‌کند.

بهترین رستوران جاده چالوس با فضای باز و سرپوشیده

بهترین کباب شاندیز چالوس را از دست ندهید

1398/08/14 در ساعت 10:20:59

بهترین کباب شاندیز چالوس کجاست؟! اگر مسافر جاده زیبای چالوس هستید و همزمان هوس خوردن بهترین کباب شاندیز چالوس به سرتان زده است، بدون شک در اولین جستجو نام پرآوازه رستوران ارکیده چالوس به گوشتان می‌خورد.

بهترین کباب شاندیز چالوس را از دست ندهید

بهترین باقالی پلو با ماهیچه در چالوس کجاست؟!

1398/08/13 در ساعت 09:34:49

آیا می‌دانید بهترین باقالی پلو با ماهیچه در چالوس را کجا می‌توانید نوش‌جان کنید؟! رستوران ارکیده چالوس بهترین باقالی پلو با ماهیچه را که جز خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی است را سرو می‌کند.

بهترین باقالی پلو با ماهیچه در چالوس کجاست؟!

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو

1398/08/12 در ساعت 09:48:27

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه متل قو را در کجا سرو کنیم؟! چه ویژگی‌هایی سبب می‌شود تا این غذای بی‌نظیر را در منوی رستوران سفارش دهید؟ بدون شک بهترین بخش سفر، چشیدن طعم غذاهای مختلف در رستوران‌های آن منطقه است.

بهترین باقالی‌پلو با ماهیچه در متل قو
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%