0
منو دسترسی

لذت سرو غذای ایرانی در یکی از رستوران های شیک در تهران

1398/03/19 در ساعت 13:00:00

اگر در تهران به دنبال رستورانی خوب و البته با ویژگی های خاص هستید باید با رستوران ارکیده یکی از رستوران های شیک در تهران آشنا شوید.

لذت سرو غذای ایرانی در یکی از رستوران های شیک در تهران

 

می توان گفت غذا خوردن یکی از محبوب ترین و البته لذت بخش ترین کارهایی است که هر شخصی می تواند در زندگی خود انجام دهد!

 

اما صرفا فقط یک غذای خوشمزه و نوشیدنی تازه برای داشن یک لحظه شیرین کافی نبوده بلکه در کنار آن خوردن و نوشیدن در یک مکان شیک و تمیز یک موضوع مهم است که شما می توانید با همراهانتان غذا را در محیطی دل انگیزتر نوش جان کنید.

 

پس اگر در تهران به دنبال رستورانی خوب و البته با ویژگی های خاص هستید باید با رستوران ارکیده یکی از رستوران های شیک در تهران آشنا شوید.

 

آشنایی با ویژگی های رستوران های شیک در تهران

 

رعایت اصول بهداشتی

اولین و البته مهم ترین اصل در هر رستورانی رعایت اصول بهداشتی است. رعایت نکاتی چون تمیز کردن مداوم میزهای غذاخوری، استفاده از لباس مخصوص و دستکش و کلاه توسط کارکنان و تمیزی دایم سالن بدون شک از مهم ترین ویژگی های رستوران های شیک در تهران یاد می شوند.

 

فضا و محیط رستوران

در رستوران های شیک در تهران علاوه بر رعایت اصول بهداشتی، ارایه غذای باکیفیت و خدمات متفاوت، محیط و فضای رستوران نیز اهمیت دارد. یکی از موارد حیاتی برای ساخت یک محیط خاطره انگیز، طراحی و دکوراسیون شیک و البته استفاده درست از رنگ هاست. از طرفی کاربرد موسیقی نیز اهمیت دارد زیرا قطعا سکوت در رستوران های شیک مطلوب نیست و پخش آن می تواند بر روی آرامش مشتریان تاثیر خوبی بر جای بگذارد. رستوران خوب با موسیقی زنده یکی از قابلیت های مهم در رستوران های شیک در تهران است که نمی توان از آن به سادگی گذشت.

 

آشپزخانه

قلب یک رستوران آشپزخانه آن است. در همه رستوران های شیک فضای آشپزخانه نیز به اندازه سالن غذاخوری اهمیت دارد. همه چیز در آشپزخانه باید تمیز بوده و از انظباط خاصی برخوردار باشد تا سفارشات در کمترین زمان و در بهترین کیفیت به دست مشتری برسد.

رستوران های شیک در تهران

تمیز و خوانا بودن منو

شاید ذکر این نکته برایتان جالب باشد اما تمیز بودن منوی رستوران قبل از سفارش غذا توسط مشتری یکی دیگر از فاکتورهای موثر در جذب آن ها بوده و جالبتر اینکه رستوران هایی همچنان وجود دارند البته شاید به تعداد کم که هنوز منوی تمیزی ندارند. ولی در رستوران های شیک همواره به از این دست نکات ریز بسیار توجه شده است.

 

برخورد خوب کارکنان

یکی از راه های جذب مهمان و البته مشتری مداری، برخورد خوب و احترام آمیز کارکنان در تمامی مواقع حضور آن ها در رستوران است. در تمامی شعب رستوران ارکیده به عنوان یکی از رستوران های شیک در تهران سعی شده از مهمانان در احترام کامل پذیرایی شود.

 

وجود سیستم تهویه مناسب

یکی از ویژگی های اصلی رستوران های شیک در تهران ایجاد تهویه مناسب است زیرا هنگامی که مهمان وارد یک رستوران می شود در گام اول ناخواسته به هوا و بوی رستوران توجه می کند. پس می توان گفت داشتن سیستم های تهویه و خوب در یک رستوران از ارکان مهم در ایجاد حس خوب بر مشتری محسوب می شود.

رستوران های شیک در تهران

عدم استفاده از میزهای پلاستیکی

یکی از نکات جالبی که در رستوران های شیک اصلا به آن بر نمیخورید میزهای پلاستیکی هستند! در رستوران های شیک در تهران از میز های پلاستیکی استفاده نمی شود و اغلب میز های شیشه ای به کار گرفته می شوند زیرا شیشه این قابلیت را دارد که راحت تر تمیز شود.

 

فضای نورانی

در رستوران های شیک در تهران شما همواره وسایل روشنایی بصورت درست و به اندازه تعبیه شده اند. از طرفی در این رستوران ها از شیشه بصورت سرتاسر نیز جهت نوردهی مخصوصا در روزهای روشن استفاده شده است.

 

پارکینگ عمومی

با توجه به اینکه برای مشتریان امنیت وسایل نقلیه شان بسیار حائز اهمیت است بنابراین در اکثر رستوران های شیک در تهران فضاهای بزرگ و مناسبی جهت پارک اتومبیل ایجاد شده که می تواند تضمین دهنده لحظاتی خوش و بدون نگرانی برای مهمانان باشد.

 

نمای بیرونی

در رستوران های شیک در تهران نه تنها داخل آن ها فضاهای مناسب و خوبی برای مشتریان تعبیه شده بلکه در بیرون از رستوران نیز محیطی ایجاد شده که مهمانان بتوانند لحظات زیبایی را برای خود ثبت کنند. از طرفی در نمای بیرونی و فضای باز رستوران های شیک آلاچیق و سایر امکانات موجود می باشد تا مهمانان بتوانند در هوای آزاد به صرف غذا بپردازند. بد نیست در انتها با بهترین رستوران فضای باز آشنا شوید.

رستوران های شیک در تهران

خلق لحظات خوب و تجربه ای لذت بخش در شعبات رستوران ارکیده نمی تواند کار سختی باشد و همه ما در ارکیده با تکیه بر تجربه ای دیرینه علاوه بر تدارک بهترین و خوشمزه ترین غذاها، محیطی زیبا و دلنشین را برایتان فراهم می کنیم تا به یادماندنی ترین و خاطره انگیزترین ثانیه های زندگیتان رقم بخورد.

 

اخبار مرتبط

نگاهی موشکافانه به باقالی پلو با ماهیچه نگین مهمانی‌های ایرانی

1398/04/11 در ساعت 12:30:31

در این مطلب جذاب گام‌های کلیدی و مهم برای پختن باقالی پلو با ماهیچه را آموزش دهیم و شما می‌توانید طعم اصیل باقالی پلو با ماهیچه ایرانی را برای ضیافت‌های خود در یکی از شعب رستوران ارکیده امتحان کنید.

نگاهی موشکافانه به باقالی پلو با ماهیچه نگین مهمانی‌های ایرانی

آشنایی با آداب و اصول پذیرایی در رستوران از مهمانان

1398/03/26 در ساعت 09:05:27

آداب و اصول پذیرایی در رستوران از مهمانان موضوع بسیار جذاب و حاوی نکات جالبیست که شاید اصلا فکرش را هم نکنید که برای چنین موضوعی اینقدر داستان وجود دارد!

آشنایی با آداب و اصول پذیرایی در رستوران از مهمانان

رستوران غذای ایرانی در تهران

1398/03/03 در ساعت 23:11:09

در سالهای دور اکثر رستورانها فقط رستوران غذای ایرانی بودند و سرو غذاهای ایرانی فقط در ظروف استیل و روحی  که به آنها در اصلاح عامیانه "دوری" گفته میشد انجام میشد. در آن زمانها  کافه نادری، شرف الاسلامی، پنتری، پیتزا داوود و رستوران های انگشت شمار دیگر، تنها رستوران غذای ایرانی در تهران بودند.

رستوران غذای ایرانی در تهران

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 14:30:44

در تمام موارد شناسایی یک کالا و یا یک فرد اصالت آن مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از دیرینه ای که در آن مورد دارد فرآیند شناسایی صورت گیرد

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

طعم اصیل غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 13:00:58

غذا از معیارهای مهم سفر و از اصلی‌ ترین مولفه‌های گردشگری در همه کشورهای جهان به خصوص کشورهای گردشگر پذیر است و توجه به آن خواسته یا ناخواسته در طراحی هر برنامه سفر ضرورتی انکارناپذیر به شمار می‌رود.

طعم اصیل غذای ایرانی در رستوران ارکیده
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%