0
منو دسترسی

 بهترین رستوران تهران کجاست؟

1398/05/12 در ساعت 00:00:00

این نکته طلایی را هیچ‌گاه از یاد نبرید که برای بهترین بودن نیاز به انجام کارهای خارق‌العاده نیست. لقب بهترین رستوران تهران مناسب مکانی است که سعی کند برنامه ریزی خوب و دقیقی

 بهترین رستوران تهران کجاست؟


در این مقاله از سری مقالات وبلاگ رستوران ارکیده قصد داریم تا به شما بهترین رستوران تهران را معرفی کنیم تا شما هم لحظه‌های به یاد ماندنی را با طعم غذا و فضای زیبای آن تجربه کنید و علاوه بر آن به سوالات زیر پاسخ دهیم: فرق یک رستوران خوب با سایر رستوران‌ها در چیست؟ و چگونه می‌توان لقب بهترین رستوران تهران را از آن خود کرد؟


این نکته طلایی را هیچ‌گاه از یاد نبرید که برای بهترین بودن نیاز به انجام کارهای خارق‌العاده نیست. گاهی وقت‌ها به موفقیت رسیدن و ایجاد یک وجه تمایز میان رقبا نیازمند به یک برنامه‌ریزی درست و رعایت نظم در کارها است. بنابراین لقب بهترین رستوران تهران مناسب مکانی است که سعی کند برنامه ریزی خوب و دقیقی جهت جذب مهمانان خود داشته باشد و از همه مهم‌تر رضایت آن‌ها را جلب کند.

 

 

ویژگی‌های بارز بهترین رستوران تهران

وقتی یک رستوران در پایتخت از همه رقیبان خود سبقت می‌گیرد و نظر پایتخت‌نشینان را با همه سلایق متفاوتی که دارند به خود جلب می‌کند علاوه بر این که موفقیت بزرگی را کسب کرده‌؛ ویژگی‌های بارز دیگری دارد که با رعایت کردن این نکات شایسته دریافت لقب بهترین رستوران ایران نیز خواهد بود.

بهترین رستوران تهران

برخورد مناسب کارکنان در بهترین رستوران تهران

یکی از کارهای مهمی که باید یک رستوران جهت بهترین شدن انجام دهد استخدام کارکنانی است که همواره برخورد خوب و مناسب، خصوصیت اول آن افراد باشد. زیرا چهره بشاش کارکنان یک رستوران هنگام ورود مشتریان به آن‌جا تاثیر فوق‌العاده زیادی بر روی آن‌ها می گذارد. از طرفی افراد بلند پایه در بهترین رستوران تهران همواره پیگیر وضعیت مهمانان خود هستند و از آن‌ها درباره غذا و محیط رستوران جویا می‌شوند.

 

یکی از برنامه‌ریزی‌های مهمی که در بهترین رستوران تهران صورت می‌گیرد آموزش کارکنان حهت تشریفات است زیرا گاهی یکسری نکات ریز می‌تواند در ذهن مهمانان تاثیر بسیار زیادی بگذارد؛ به عنوان مثال گوش دادن به دستورات مهمانان، طرز درست ایستادن، دست به سینه نبودن مقابل مهمان، رعایت ادب، صحبت کردن با تن صدای مناسب و البته گفتگو با مهمانان رستوران تنها در مواقع اضطراری از مواردی هستند که در بهترین رستوران تهران بعد از گذراندن آموزش‌های لازم باید حتما رعایت شوند.

بهترین رستوران تهران

اصول پذیرایی در بهترین رستوران تهران

در بهترین رستوران تهران سرویس و خدمات‌رسانی با توجه به اصول تعریف شده انجام می‌گیرد برای مثال نوع چیدمان ظروف بر روی میز، جهت حرکت سرویس‌دهی، نوع قرارگیری قاشق و چنگال و... همه از مواردی هستند که می‌بایست در پذیرایی و تشریفات رعایت شوند. اگر علاقه‌مند هستید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه به دست آورید می‌توانید مقاله آشنایی با آداب و اصول پذیرایی در رستوران از مهمانان را مطالعه کنید.

استفاده از پرسنل و آشپزان خوب در بهترین رستوران تهران 

مهم‌ترین موضوع در بهترین رستوران تهران استخدام آشپزانی است که ویژگی‌های زیر را داشته باشند:
•    ماهر بودن
•    منظم بودن
•    توانایی در انجام کار گروهی
•    دارای سرعت عمل بالا
•    دارای خلاقیت در تهیه غذا
•    آشنایی لازم با مواد اولیه
از طرفی علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده وظایف بسیار زیادی را بر عهده دارند که می‌بایست بر تک تک آن‌ها پایبند بود.

بهترین رستوران تهران

فضای مناسب در بهترین رستوران تهران 

بعد از ورود مشتریان و برخورد با کارکنان، فضای داخلی و بیرونی رستوران برای مهمانان مهم است تا آن مکان تبدیل به بهترین رستوران تهران شود! عوامل زیر از تاثیرگذارترین مواردی است که باید آنان را در فضای مناسب بهترین رستوران تهران در نظر گرفت:

بهترین رستوران تهران

•    پخش موسیقی در بهترین رستوران تهران 

پخش موزیک همزمان با خوردن غذا اثراتی دارد که می‌توان به بیشتر شدن اشتها کمک کند اما نباید از این نکته غافل ماند که تن صدای موسیقی در رستوران نیز باید به اندازه‌ای باشد که موجب مزاحمت برای مهمانان نشود! به همین دلیل در بهترین رستوران تهران شما حتی می‌توانید شاهد پخش موسیقی زنده توسط هنرمندان چیره دست باشید.

بهترین رستوران تهران

•    طیف رنگ فضای داخلی در بهترین رستوران تهران

استفاده از طیف رنگ‌های مناسب در فضای رستوران یکی دیگر از عوامل مهم در تبدیل شدن به بهترین رستوران تهران است. البته شاید پیش خودتان فکر کنید که این عامل اهمیت زیادی در تبدیل شدن به بهترین رستوران تهران ندارد اما در پاسخ باید گفت که با توجه به بحث گسترده روان‌شناسی رنگ‌ها این مورد نیز تاثیر بسیار زیادی دارد، برای مثال استفاده از رنگ سفید می‌تواند موجب بزرگ نشان دادن فضای داخلی رستوران شود یا مثلا تک رنگ نبودن از دیگر ویژگی‌های استفاده درست از رنگ‌ها است.

بهترین رستوران تهران

•    طراحی و دکوراسیون در بهترین رستوران تهران

 یکی از مواردی که می‌توان در ذهن مهمانان باقی ماند و در پی آن بتوان خود را تبدیل به بهترین رستوران تهران کرد، ایجاد فضای مناسب و استفاده از الگوهای درست در طراحی دکوراسیون رستوران است. از طرفی رستوران باید برای تمامی افرادی که در آن جا حضور دارند آرامش‌دهنده باشد و این حس آرامش را می‌توان با یک معماری داخلی و دکوراسیون خوب به مهمانان منتقل کرد. البته که این موضوع علاوه بر طراحی داخلی، نیاز به فضاسازی بیرونی هم دارد.

بهترین رستوران تهران

•    آشپزخانه مناسب در بهترین رستوران تهران

قلب یک رستوران آشپزخانه آن است، به همین دلیل در بهترین رستوران تهران آشپزخانه‌ها طوری طراحی می‌شوند که آشپزان و سایر پرسنل بتوانند به راحتی در آن‌جا کار کنند. فضای رستوران بسیار حائز اهمیت بوده و بهتر است در طراحی آشپزخانه‌ها به منوهای غذا نیز توجه شود! برای مثال اگر در منوی غذا، انواع کباب‌ها موجود است باید فن‌های بزرگ برای تهویه هوا استفاده شود که در آشپزخانه تمامی شعبه‌های ارکیده این مورد وجود دارد.

بهترین رستوران تهران

•    استفاده از میز شیشه‌ای یا چوبی در بهترین رستوران تهران

در بهترین رستوران تهران همواره از میز شیشه‌ای و چوبی از جنس با کیفیت برای مهمانان استفاده می‌شود زیرا میز پلاستیکی دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند آلودگی را به آسانی جذب کند. از طرفی میزهای شیشه‌ای راحت‌تر تمیز شده و استفاده از میز شیشه‌ای در رستوران‌ها نشانی از رعایت اصول بهداشتی‌ است.

بهترین رستوران تهران

•    رعایت نکات بهداشتی در بهترین رستوران تهران

مهم‌ترین موضوع برای تبدیل شدن به بهترین رستوران تهران رعایت اصول و تمامی نکات بهداشتی است. برای مثال کارکنان از لباس‌های مخصوص استفاده کنند یا قبل از حضور مهمان بهتر است که آن میز پاکیزه شود.

بهترین رستوران تهران

کلام آخر

تمامی موارد ذکر شده نکاتی هستند که می‌توانند در تبدیل شدن به بهترین رستوران تهران کمک کنند. از طرفی اگر دوست دارید تا در بهترین رستوران تهران که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق و منظم به محبوبیت برسد لحظه‌ای ناب را برای خودتان و دوستانتان رقم بزنید؛ می‌توانید در رستوران ارکیده به این تجربه دست پیدا کنید و خاطراتی شیرین را به یادگار ببرید. شعبه آرژانتین رستوران ارکیده از پیشنهادات ما است که بتوانید در کنار خدمات ارائه شده و در یک فضای عالی، غذاهای لذیذی را میل کنید.

اخبار مرتبط

بهترین دکوراسیون رستوران در ایران

1398/05/13 در ساعت 11:52:14

چه معیارهایی برای انتخاب بهترین دکوراسیون رستوران وجود دارد تا چشم‌های همه را به خود خیره کند؟ در این مطلب فوق‌العاده جذاب تا انتها همراه ما باشید!

بهترین دکوراسیون رستوران در ایران

چگونه کباب شاندیز بخوریم اما چاق نشویم؟!

1398/05/02 در ساعت 17:01:23

یکی از مجبوب‌ترین غذاهای ایرانی کباب شاندیز است که شهرت جهانی دارد! در این مقاله می‌خواهیم ترفندی را به شما آموزش دهیم که کباب شاندیز بخورید اما چاق نشوید!

چگونه کباب شاندیز بخوریم اما چاق نشویم؟!

بهترین رستوران فضای باز کجاست؟

1398/03/09 در ساعت 19:12:55

خوردن غذاهای لذیذ و نوشیدنی های تازه بخصوص از نوع سنتی وایرانی، همواره میان ایرانیان و حتی توریست هایی که به اینجا می آیند طرفداراهای خودش را داشته وهم اکنون نیز دارد.

بهترین رستوران فضای باز کجاست؟

آشنایی با رستوران ارکیده شعبه میدان آرژانتین

1396/12/19 در ساعت 13:52:24

در این مطلب می خواهیم شما را با یکی از بهترین و لوکس ترین رستوران های تهران آشنا کنیم، رستورانی با منوی غذاهای اصیل ایرانی.

آشنایی با رستوران ارکیده شعبه میدان آرژانتین
Afshin ZARKOUB یک شنبه 13 مرداد در ساعت 15:07:51
0
Thank you for your detailed explanation. It was quite informative and impressive. I live outside of Iran but I’m looking forward to visiting your restaurants in Tehran and in Motel Ghoo
پاسخ
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%