0
منو دسترسی

مراسمی درخشان ، به رنگ ارکیده

1396/12/19 در ساعت 11:44:37

شاید براتون پیش اومده که از طرف ارگان یا سازمانی ، برای صرف شام یا ناهار دعوت بشید. تو این مواقع حتما هزینه زیادی برای این مراسم میشه ، اما ...

مراسمی درخشان ، به رنگ ارکیده

شاید براتون پیش اومده که از طرف ارگان یا سازمانی ، برای صرف شام یا ناهار دعوت بشید. تو این مواقع حتما هزینه زیادی برای این مراسم میشه ، اما شاید به همون اندازه روی انتخاب رستوران دقت صورت نگیره.  ولی چرا؟ به نظرتون رضایت داشتن مهمونای یک مراسم برای پیشبرد اهداف سازمان مهم نیست؟ طبیعتا هست.

 

پس مهمه که میهمانان همچین مراسمی ، ساعاتی هم از فضای اداره کاملا جدا بشن و توی یه رستوران شیک با طعم و غذای اصیل ایرانی لحظه های خوشی رو کنار هم تجربه کنن. رستوران ارکیده با داشتن فضایی بزرگ و مجلل ، آماده برگزاری همچین مراسمیه. توی ارکیده همیشه جای شما خالیه!  پس بعد از اینکه تصمیم گرفتید مراسمی رو برگزار کنید کافیه که موبایلتون رو بردارید و با ارکیده تماس بگیرید. 

 

رستوران ارکیده به دلیل اینکه چیدمان خاص و پرسنل آووزش دیده ای داره، همه چیو فراهم میکنه تا شما و همه ی هم کارانتون دور یک میز جمع بشید و لحظه های خوبی رو در کنار هم تجربه کنید. بدون شک روزهای کاری شما به قبل و بعد از تجربه این مراسم در ارکیده تقسیم خواهد شد. چون خاطره بیاد ماندنی که در کنار همکارانتون در ارکیده می سازید ، می تونه تا مدت ها روحیه شمارو تقویت کنه و حتی راندمان کاری تون رو افزایش بده . 

 

پس وقتشه که بعد مدت ها به بهانه تولد یکی از همکاران یا جشن گرفتن برای یک پیشرفت مهم در شرکت هم که شده، دوستان و همکارانتون رو در ارکیده دور هم جمع کنید. اینطوری می تونید در کنار هم از طعم غذای اصیل ایرانی لذت ببرید. فراموش نکنید، مهمه که کجا چی بخوریم و مهمه که بعد از میل کردن سفارشمون ازش راضی باشیم و حتی خیالمون راحت باشه که از این به بعد برای برگزاری میهمانی ها و مراسممون، یک رستوران مطمئن سراغ داریم. رستورانی که می تونه کمک کنه تا یک مراسم به یاد ماندنی رو برگزار کنید.

 

مراسمی که در اون هم می تونید از نحوه پذیرایی مطمئن باشید هم از غذایی که قراره سرو کنید. چون قراره که طعم این غذا برای همیشه تو ذهن شما و میهمانانتون ماندگار بشه. راستی ... همونطور که گفتیم جای شما همیشه در ارکیده خالیه ... پس برای تجربه حضور در ارکیده، همین امروز شمارو به اینجا دعوت می کنیم تا در کنار عزیزانتون از طعم، رنگ و عطر غذای اصیل ایرانی لذت ببرید .

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%