0
منو دسترسی

راز موفقیت خوشمزه ترین غذای دنیا و تجربه آن در رستوران های ارکیده!

1396/12/19 در ساعت 11:46:04

تا حالا به این فکر کردید که چطور گاهی یه غذای ساده چقدر خوشمزه به نظر میاد ؟ مخصوصا وقتی در کنار خانواده یا دوستانتون باشه ! طوری که انگار یه عصاره جادویی ، این غذا رو از صد تا غذای مجلل هم خوشمزه تر می کنه....

راز موفقیت خوشمزه ترین غذای دنیا و تجربه آن در رستوران های ارکیده!

تا حالا به این فکر کردید که گاهی یه غذای ساده چقدر خوشمزه به نظر میاد ؟ مخصوصا وقتی در کنار خانواده یا دوستانتون باشه! طوری که انگار یه عصاره جادویی ، این غذا رو از صد تا غذای مجلل هم خوشمزه تر می کنه. به نظرتون واقعا  عصاره جادویی در کاره؟ 

يک تيم پزشكي تعدادی داوطلب رو با ميان وعده های مختلف كه توی موقعيت ها و اشكال تزئين شده متفاوتي بودند  مورد بررسي قرار داده و بعد از داوطلبان خواسته از دو ميان وعده اي كه تمايل به خوردنش رو در اون لحظه دارند، يكي رو انتخاب كنند. اکثر دواطلب ها ميان وعده اي رو انتخاب كردند كه شرايط وي‍ژه و خاصي داشت. محققان از اين پژوهش متوجه شدند كه داوطلبان میان وعده هایی رو دوست دارند كه قادر به ياداوري اون ها هستند ! 

 خاطرات شما می تونند کاری کنن که غذاها به نظرتون خوشمزه و دلنشین تر بیان. درست همون زمانی که دارید فکر می کنید کجا چی بخورید ، بخشی از مغز که مربوط به نگهداری از خاطرات خوب شماست فعال میشه  و بعد این خاطرات هستن که میل و ذائقه شمارو مشخص می کنند. 

حالا فرض کنید یه تولد کوچیک توی یه رستوران شیک برگزار میشه و شما از لحظات خوش در کنار خانوادتون و تجربه طعم غذای اصیل ایرانی در اون رستوران بی نهایت لذت بردید. از بعد از اون مراسم هروقت تو رستوران تصمیم میگیرید غذا سفارش بدید بدون معطلی یاد غذاهایی که تو اون تولد خوردید میفتید و یکی از اون ها رو سفارش میدید. در واقع رفتار خوب گارسون ها با شما ، و پذیرایی فوق العاده، در کنار طعم و بوی غذای اصیل ایرانی، باعث شده یه خاطره بیادماندنی برای شما ثبت بشه. طوری که ذائقه تون برای همیشه ارتقا پیدا کنه.  بدون شک همچین خاطره ای فقط می تونه توی یه رستوران خاص برای شما ثبت بشه. درست مثل رستوران ارکیده، که خاصه! خاصه، چون با درخشندگی حضور شما ارکیده است.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%