0
منو دسترسی

پیتزا چلوکباب در رستوران ارکیده !!!

1396/12/19 در ساعت 11:47:16

فکر می کنید چی شد که پیتزا پیتزا شد . یا اینکه چطور چلوکباب چلوکباب شد؟ قطعا تو ماجرای رمز موفقیت غذاهایی مثل پیتزا و چلو کباب ، آشپز هایی هستن که به طعم اصیل غذا اهمیت زیادی دادن.

پیتزا چلوکباب در رستوران ارکیده !!!

فکر می کنید چی شد که پیتزا پیتزا شد . یا اینکه چطور چلوکباب چلوکباب شد؟ قطعا تو ماجرای رمز موفقیت غذاهایی مثل پیتزا و چلو کباب ، آشپز هایی هستن که به طعم اصیل غذا اهمیت زیادی دادن. همینه که باعث میشه هنوزم جمله هایی "مثل پیتزا داریم تا پیتزا " یا "چلوکباب داریم تا چلوکباب" رو بگیم و بشنویم. و همینه که برای خوردن همچین غذا های پر آوازه ای هم ترجیح میدیم رستوران های خاصی رو انتخاب کنیم و بعضی هامون هنوزم در جستجوی بهترین رستوران ها هستیم تا کشفشون کنیم و به هم دیگه بگیم که طعم واقعی این غذاهای پر آوازه رو کجاها میشه امتحان کرد. حالا اگه دنبال یه طعم اصیل و ویژه از چلوکباب هستید پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده به اینجا سر بزنید. به ارکیده! رستوران ارکیده بر اساس حرفه ای ترین اصول آشپزی، طعمی رو از غذای اصیل ایرانی به شما ارائه میده، که شاید تا حالا تجربه اش نکرده باشید. به احتمال زیاد ، بعد از تجربه سرو چلوکباب رستوران ارکیده، تازه متوجه میشید که چلوکباب چه طعمیه! و چرا از زمان قدیم غذای مورد علاقه ی مردم ایران بوده! شاید با مرور زمان خیلی از رستوران ها فرمول پخت و پز چلو کباب رو خلاصه کرده باشن ولی شما هنوزم می تونید طعم غذای اصیل ایرانی، مخصوصا چلوکباب رو تجربه کنید. به شرط اینکه دعوت مارو بپذرید و به یکی از شعب رستوران ارکیده در جاده چالوس، تهران (میدان آرژانتین)،کرج، شهریار و یا حتی متل قو بیاید تا بدونید که چرا چلوکباب، چلوکباب شده و چی شده که درست مثل پیتزا که یه غذای ملیه، تبدیل شده به غذای ملی مردم ایران و چی شده که حتی به ایتالیا هم رسیده ... در واقع از پیتزا هم جلو زده. جالبه بدونید یه ایتالیایی بعد از تجربه خوردن چلوکباب تصمیم گرفته که یه رستوران "پیتزا چلوکباب" رو در ایتالیا تاسیس کنه. خب بعید نیست که این خانم ایتالیایی هم طعم واقعی چلوکباب رو توی رستوران ارکیده چشیده باشه. چون ما اینجا همه روزه گردشگرای زیادی رو پذیرا هستیم. گردشگرایی که به رستوران های ارکیده میان تا طعم واقعی غذای ایرانی رو احساس کنن و بدون شک به سایر هم وطنانشون خواهند گفت که جاشون توی رستوران ارکیده و توی کشور ما چقدر خالی بود. حالا شاید دقیقا متوجه شده باشید که چلوکباب چطور چلوکباب شده؛ چون فقط یک غذا نیست، بلکه تو فرهنگ ایرانیا جا داره. پس باید غذایی به این اصالت، به بهترین شکل ممکن حاضر بشه! خیالتون راحت... رستوران ارکیده برای همیشه این فرهنگ رو حفظ خواهد کرد...

اخبار مرتبط

آشنایی با انواع کباب ایرانی و طرز تهیه آن‌ها

1398/05/17 در ساعت 10:51:46

طرز تهیه انواع کباب ایرانی که در مهمانی‌ها نگین سفره شما می‌شود. جهت نوش‌جان کردن انواع کباب که توسط ماهرترین آشپزان درست می‌شود...

آشنایی با انواع کباب ایرانی و طرز تهیه آن‌ها

چگونه کباب شاندیز بخوریم اما چاق نشویم؟!

1398/05/02 در ساعت 17:01:23

یکی از مجبوب‌ترین غذاهای ایرانی کباب شاندیز است که شهرت جهانی دارد! در این مقاله می‌خواهیم ترفندی را به شما آموزش دهیم که کباب شاندیز بخورید اما چاق نشوید!

چگونه کباب شاندیز بخوریم اما چاق نشویم؟!

کباب ایرانی از گذشته تا به امروز در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 14:27:36

ایرانیان افرادی هستند که به ارزش غذایی خود اهمیت بسیاری می دهند و برایشان مهم است که غذایی که مصرف می کنند از ارزش غذایی مناسب و انرژی بالایی برخوردار باشد.

کباب ایرانی از گذشته تا به امروز در رستوران ارکیده
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%