0
منو دسترسی

ارکیده رستورانی برای تمامی نسل ها

1396/12/19 در ساعت 11:48:29

بچه ها دنیای خاص خودشونو دارن. یکی از قانون های کودکانه اینه که نباید هیچ وقت حوصله شون سر بره! هر وقت که بخوان از جاشون بلند می شن و بازی می کنن!....

ارکیده رستورانی برای تمامی نسل ها

بچه ها دنیای خاص خودشونو دارن. یکی از قانون های کودکانه اینه که نباید هیچ وقت حوصله شون سر بره! هر وقت که بخوان از جاشون بلند می شن و بازی می کنن! حالا اگه موقع گردش و تفریح در کنار خانواده، امکانات بازی هم همه جوره براشون فراهم بشه، اونارو شاد تر از هر لحظه ای خواهید دید و به دنبال شادی اون ها، قطعا شما هم شاد خواهید شد .

همه ی اینارو گفتیم که بگیم؛ ارکیده هم دوست شماست هم دوست کودکان شما ... چون علاوه بر موسیقی زنده که می تونه آرامش شمارو دوچندان کنه، در رستوران ارکیده به کودکان شما هم احترام زیادی گذاشته میشه. چون کودکان شما توی رستوران ارکیده به هیچ وجه حوصله شون سر نمیره. یک خانه بازی اختصاصی برای اون ها فراهم شده تا با هم بازی کنن. اینطوری، درست وقتی که شما بزرگترا گرم گفتگو هستید و دارید لحظه های خوشی رو توی رستوران ارکیده می سازید، بچه هاتونم توی خانه بازی رستوران مشغول بازی کردن هستن . 

خانه بازی رستوران ارکیده شرایطی رو فراهم کرده تا مثل تجربه های قبلی تون موقع رفتن به رستوران بچه ها با پرت کردن قاشق و چنگال و یا کثیف کردن لباسشون سرگرم نشن و مهم تر اینکه شما مجبور نیستید بابت این شیطنت ها توی یک مکان عمومی اونارو سرزنش کنید. چون در رستوران ارکیده برای اون ها به اندازه کافی سرگرمی وجود داره که برای سرگرم شدن مجبور نباشن شیطنتی بکنن ... 

 تجربه ی همچین اتفاقی برای کودکان شما می تونه تو افزایش اعتماد به نفسشون موثر باشه. چون اونا در یک مکان عمومی که فکر می کردن فقط برای بزرگ تر هاست، یه خانه بازی مهیج برای خودشون پیدا کردن و این یعنی اهمیت و احترام ما به کودکان شما. 

و در نهایت وقتی همه ی اعضای خانواده حالشون خوب باشه، شادی معنا پیدا می کنه و خاطرات بیادماندنی شما می تونن به بهترین شکل ممکن ثبت بشن. ما اینجا، در رستوران ارکیده افتخار می کنیم که می تونیم علاوه بر ارائه طعم اصیل غذای ایرانی امکاناتی رو برای شما فراهم کنیم که تک تک اعضای خانواده تون با ارکیده شادی و نشاط رو تجربه کنن.  ما در رستوران ارکیده خوشحالیم که دلیلی باشیم برای جمع شدن شما و خانواده تون دور هم و باور داریم دورهمی هاتون به سبک ارکیده می تونه جز خاطرات به یادماندنی تون باشه. چون ارکیده با شما ارکیده است.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%