0
منو دسترسی

طبخ برنج ایرانی با سرآشپزان مجرب رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 11:49:40

قرن بیست و یک با همه ی پیشرفت هایی که برای بشر داشته ، باعث شده که تا حدودی خیلی چیزا از حالت طبیعیشون خارج بشن. گیاهان تراریخته و برنج های آزمایشگاهی، از جمله چیزایی هستن که در مواردی ضررشون بیشتر از منفعتشون بوده. در واقع باید بگیم که درمورد برنج های آزمایشگاهی چیزی جز ضرر ندیدیم! و شاید تنها فاید

طبخ برنج ایرانی با سرآشپزان مجرب رستوران ارکیده

قرن بیست و یک با همه ی پیشرفت هایی که برای بشر داشته ، باعث شده که تا حدودی خیلی چیزا از حالت طبیعیشون خارج بشن. گیاهان تراریخته و برنج های آزمایشگاهی، از جمله چیزایی هستن که در مواردی ضررشون بیشتر از منفعتشون بوده. در واقع باید بگیم که درمورد برنج های آزمایشگاهی چیزی جز ضرر ندیدیم! و شاید تنها فایده شون اینه که رنگ و شکل مصنوعیشون تو عکس سفره هامون بهتر می افته! اما موقع سرو کردنش که می رسه، تازه می فهمیم هیچ چیزی نمی تونه جای برنج اصیل ایرانی رو بگیره. برنجی که هم رنگ و بوی طبیعی و خاصی داره و هم خوش طعم و خوشمزه است. این مهمه که رستوران انتخابی شما، حتما از برنج اصیل ایرانی استفاده کنه، چون خوشمزه ترین خورشت فسنجون یا چلو کباب، کنار برنجی با طعم مصنوعی، میتونه اشتهامونو کور کنه! و بدتر از اون به سلامتیمون آسیب برسونه. البته جدا از همه ی این ها، مصرف برنج ایرانی یعنی حمایت ما و رستوران ها از هموطنان خودمون و مردمان زحمت کش شمال کشور، که برای به ثمر نشستن برنج اصیل ایرانی و رسیدنش سر سفره هامون بسیار خون دل خورده و بسیار زحمت می کشن.

در رستوران ارکیده، ما علاوه بر این که کنار غذای اصیل ایرانی، برنج اصیل ایرانی رو هم روی میزتون می چینیم، سرآشپزان زحمتکش رستوران طوری برنج ایرانی رو طبخ می کنند، که رنگ و بوی ویژه ای داشته باشه. چون برنجی که تا اینجا بارنج و وقت زیادی به ثمر نشسته، باید تو پخت و پز و حاضر کردنش هم دقت زیادی بشه. حال اینجاست که شما متوجه می شید طعم و بوی برنج ایرانی با هیچ برنج آزمایشگاهی قابل مقایسه نیست، و سرو کردنش کنار غذاهای خوش طعم ایرانی، اونم تو یه محیط آروم مثل رستوران ارکیده ، می تونه خاطرات بسیار خوبی براتون بسازه. بازم مثل همیشه باید بگیم فراموش نکنید کجا چی می خورید. فراموش نکنید که باید بتونید طعم و رنگ و بوی برنج اصیل ایرانی رو تشخیص بدید تا هیچ وقت به اسم برنج ایرانی، برنجی رو مصرف نکنید که ممکنه به سلامتیتون آسیب بسیار زیادی بزنه. حال از شما دعوت می کنیم همین امروز با خانواده تون تشریف بیارید رستوران ارکیده تا به معنای واقعی کلمه تفاوت برنج ایرانی رو متوجه بشید ... برنجی که بارنج حاضر شده و به اینجا یعنی مجموعه رستوران های ارکیده رسیده.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%