0
منو دسترسی

غذایی که بهتون می چسبه!

1396/12/19 در ساعت 11:51:21

تا حالا به این فکر کردید که چی باعث میشه تا بگیم : "آخیش! چقدر این غذا بهم چسبید!" خب شاید اولین چیزی که به ذهنتون می رسه طعم و رنگ و بوی غذاست. ولی ...

غذایی که بهتون می چسبه!

تا حالا به این فکر کردید که چی باعث میشه تا بگیم : "آخیش! چقدر این غذا بهم چسبید!" خب شاید اولین چیزی که به ذهنتون می رسه طعم و رنگ و بوی غذاست. ولی به خوشمزه ترین غذای دنیا هم به هیچ وجه بهتون نمی چسبه اگر اضطراب و استرس داشته باشید. 

 

 اگه رو پارک طولانی مدت خودروتون کنار خیابون حساسید، در واقع هیچ وقت رستوران رفتن بهتون نمی چسبه. چه برسه به غذا خوردن توی رستوران! چون همیشه نگران خودرویی هستید که باید کنارخیابون ساعت ها بمونه. و البته ممکنه که اصلا قبل رفتن به رستوران حتی جای پارک پیدا نکنید و ساعت ها وقتتون تلف بشه. 

 

ولی اگه مدت هاست در جستجوی یک شب بیادماندنی هستنید که غذا واقعا بهتون بچسبه و استرس چیزی رو نداشته باشید ، لطفا سری به ارکیده بزنید. مجموعه ای از اتفاقات خوب در ارکیده منتظر شماست! غذایی با طعم اصیل ایرانی ، محیطی آرام ، پذیرایی فوق العاده و البته پارکینگ ویژه ی شما میهمانان محترم ارکیده! اینجا جای شما همیشه خالیه... پس حتی اگر همین حالا هم دلتون خواست مجموعه ای از اتفاقات خوب رو بدون هیچ نقصی تجربه کنید ، بفرمایید ارکیده! 

 

توی ارکیده می تونید اطمینان داشته باشید که ماشینتون جاش امنه امنه. چون خودروتون هم مثل شمایی که در آرامش تمام درکنار خانواده در حال صرف دمنوش بعد از غذاتون هستید ، تو پارکینگ ارکیده در آرامش به سر می بره! 

 

یعنی میخوایم بگیم ، تو ارکیده علاوه بر سلامتی ، حفظ آرامش شما هم تضمین شده است! البته بهتون حق میدیم تو دوره و زمونه ای که باید همه چی رو با چشمات ببینی تا ازش مطمن بشی ، به ارکیده هم همین حسو داشته باشید! قبوله. تا با چشماتون ندیدید باور نکنید!

 

می تونید از جشن تولد یکی از اعضای خانواده تون شروع کنید. چطوره که تولد امسال فرزند یا همسرتون با تمام سالهایی که گذشت تفاوت داشته باشه. چطوره که امسال به سبک ارکیده تولد بگیرید. تا هم خودتون هم مهموناتون به راحتی ماشینتون رو توی پارکینگ ارکیده پارک کنید و ساعت ها تو ارکیده تولد عزیزانتون رو جشن بگیرید. بهتون قول می دیم که همچین شبی می تونه خاطره انگیز ترین شب زندگیتون باشه. لحظه های خوشی که میتونید با خانواده تون در ارکیده بسازیدو از دست ندید. و بدونید که میزبانی شما برای ارکیده افتخار بزرگی خواهد بود....

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%