0
منو دسترسی

طعم اصیل غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 13:00:58

غذا از معیارهای مهم سفر و از اصلی‌ ترین مولفه‌های گردشگری در همه کشورهای جهان به خصوص کشورهای گردشگر پذیر است و توجه به آن خواسته یا ناخواسته در طراحی هر برنامه سفر ضرورتی انکارناپذیر به شمار می‌رود.

طعم اصیل غذای ایرانی در رستوران ارکیده

غذا از معیارهای مهم سفر و از اصلی‌ ترین مولفه‌های گردشگری در همه کشورهای جهان به خصوص کشورهای گردشگر پذیر است و توجه به آن خواسته یا ناخواسته در طراحی هر برنامه سفر ضرورتی انکارناپذیر به شمار می‌رود. از این‌ رو در سال‌های اخیر اهمیت ارتباط میان غذا و گردشگر به ‌طور فزاینده‌ای مورد توجه قرار گرفته است.
از طرفی سفره ایرانی سفره ای رنگین است و فرهنگ غذایی این سرزمین نیز فرهنگی بسیار غنی است. از میان تنوع فوق العاده غذاهای ایرانی، گذشته از کباب که غذایی محبوب و آشنا در بین گردشگران می باشد، باقالی پلو با ماهیچه هم چنان در سفره ایرانی دلبری می کند و گردشگران خارجی موقع میل کردن آن باید مواظب انگشتانشان باشند. باقالی های سبز و زرد در میان برنج ایرانی همراه با سبزی معطر پلویی و زعفران که همراه با کره یا روغن حیوانی طبخ شده است و همراه با ماهیچه سرو می شود جزء غذاهای بی نظیر ایران است.
بی شک برای مجموعه رستوران های بزرگ ارکیده هم بسیار مهم است که نماینده شایسته و خوبی برای معرفی طعم اصیل غذای ایرانی به گردشگران خارجی باشد. به همین دلیل است که ثبت خاطرات به یاد ماندنی در محیط آرام و دلپذیر ارکیده برای گردشگران لذت بخش است.
مجموعه رستوران های بزرگ ارکیده سالانه میزبان تعداد قابل توجهی مهمان خارجی است و همواره هدف ما جلب رضایت مهمانان داخلی و خارجی عزیز می باشد.

اخبار مرتبط

لذت سرو غذای ایرانی در یکی از رستوران های شیک در تهران

1398/03/19 در ساعت 13:40:56

اگر در تهران به دنبال رستورانی خوب و البته با ویژگی های خاص هستید باید با رستوران ارکیده یکی از رستوران های شیک در تهران آشنا شوید.

لذت سرو غذای ایرانی در یکی از رستوران های شیک در تهران

رستوران غذای ایرانی در تهران

1398/03/03 در ساعت 23:11:09

در سالهای دور اکثر رستورانها فقط رستوران غذای ایرانی بودند و سرو غذاهای ایرانی فقط در ظروف استیل و روحی  که به آنها در اصلاح عامیانه "دوری" گفته میشد انجام میشد. در آن زمانها  کافه نادری، شرف الاسلامی، پنتری، پیتزا داوود و رستوران های انگشت شمار دیگر، تنها رستوران غذای ایرانی در تهران بودند.

رستوران غذای ایرانی در تهران

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 14:30:44

در تمام موارد شناسایی یک کالا و یا یک فرد اصالت آن مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از دیرینه ای که در آن مورد دارد فرآیند شناسایی صورت گیرد

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%