0
منو دسترسی

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 14:30:44

در تمام موارد شناسایی یک کالا و یا یک فرد اصالت آن مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از دیرینه ای که در آن مورد دارد فرآیند شناسایی صورت گیرد

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

در تمام موارد شناسایی یک کالا و یا یک فرد اصالت آن مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از دیرینه ای که در آن مورد دارد فرآیند شناسایی صورت گیرد .این امر در همه موارد صادق خواهد بود .بعنوان مثال در شناسایی ایران به سراغ دیرینه و گذشته تاریخ آن می رویم .

ایران هم غذاهای مختلفی دارد که بعبارت دیگر شناسنامه ای اختصاصی از غذاهای این کشور است که به نام خود ثبت نموده است و دارای دیرینه و اصالتی کهن می باشد .غذاهای اصیل ایرانی که هر بار خوردن آنها لذتی متفاوت را به شما انتقال می دهد .

در اینجا این سوال پیش می آید که این شناخت غذاهای اصیل ایرانی از چه راهی میسر خواهد بود ؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به بهترین محل برای شناسایی غذاهای اصیل ایرانی یعنی مجموعه رستوران های ارکیده بروید و از نزدیک با غذاهای اصیل ایرانی آشنا شوید .

منوهای رستوران های ارکیده دارای غذاهای اصیل ایرانی می باشند.غذاهایی که با 6 دهه تجربه به مشتریان ارائه می گردد و از 60 سال پیش بعنوان بهترین الگو برای میهمانان این رستوران در نظر گرفته شده است .

مجموعه رستوران های ارکیده با ارائه غذاهایی از قبیل انواع کباب های مختلف ،خورشت ها و سایر دسر ها و دم نوش های خاص خود ارائه غذای ایرانی به ایرانیان را افتخار خود دانسته و بر این امر می بالد که در جهت حفظ ارزش های ملی خود قدم بر می دارد .علاوه بر ارائه غذاهای اصیل ایرانی به مشتریان ، این رستوران با ارائه انواع دم نوش های مختلف نیز در پذیرایی خود در ماههای مختلف سال ، پذیرای میهمانان عزیز خواهد بود .

اصالت این مجموعه و استفاده از فرهنگ ایرانی خود گام محکمی در جهت  حفظ اصالت فرهنگی ایران زمین بوده و هویت ملی ما ایرانیان را ترویج خواهد داد .استفاده از دکور های زیبا و دارای فرهنگ نیز از دیگر موارد مهم این رستوران بوده که قرار گرفتن در آن محل و استفاده از غذاهای ایرانی مطمئنا بالاترین لذت غذا خوردن را به مشتریان ارائه خواهد کرد.

رسالت ارکیده – حفظ اصالت غذای اصیل ایرانی است

اخبار مرتبط

لذت سرو غذای ایرانی در یکی از رستوران های شیک در تهران

1398/03/19 در ساعت 13:40:56

اگر در تهران به دنبال رستورانی خوب و البته با ویژگی های خاص هستید باید با رستوران ارکیده یکی از رستوران های شیک در تهران آشنا شوید.

لذت سرو غذای ایرانی در یکی از رستوران های شیک در تهران

رستوران غذای ایرانی در تهران

1398/03/03 در ساعت 23:11:09

در سالهای دور اکثر رستورانها فقط رستوران غذای ایرانی بودند و سرو غذاهای ایرانی فقط در ظروف استیل و روحی  که به آنها در اصلاح عامیانه "دوری" گفته میشد انجام میشد. در آن زمانها  کافه نادری، شرف الاسلامی، پنتری، پیتزا داوود و رستوران های انگشت شمار دیگر، تنها رستوران غذای ایرانی در تهران بودند.

رستوران غذای ایرانی در تهران

طعم اصیل غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 13:00:58

غذا از معیارهای مهم سفر و از اصلی‌ ترین مولفه‌های گردشگری در همه کشورهای جهان به خصوص کشورهای گردشگر پذیر است و توجه به آن خواسته یا ناخواسته در طراحی هر برنامه سفر ضرورتی انکارناپذیر به شمار می‌رود.

طعم اصیل غذای ایرانی در رستوران ارکیده
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%