روانشناسی رنگ غذاها در رستوران ارکیده

1397/06/09 در ساعت 22:05:00

فقط چند لحظه تصور کنید که شما به یه رستوران عجیب می رید. گارسون تو فاصله حاضر شدن سفارش ازتون می خواد که اپلیکیشنی روی گوشیتون نصب کنید. بعد از حاضر شدن غذا شما متوجه می شید که این اپلیکیشن بسیار خارق العاده است. چرا که یک طیف رنگی گسترده بهتون می ده، و این شمایید که می تونید در اونجا تصمیم بگیرید ر

روانشناسی رنگ غذاها در رستوران ارکیده

چیزی که مهمه اینه که ما باید بدونیم رنگ‌ها تأثیر بسیار زیادی روی روحیه و حتی سلامتیمون دارن. مخصوصاً وقتی داریم در مورد رنگ غذا صحبت می‌کنیم. بعضی از رنگ‌ها اشتهارو به طرز عجیبی افزایش میدن و بعضی از رنگ‌ها هم می تونن اشتها رو کاهش بدن. حالا ممکنه شما یک شب شام به همراه خانواده به رستورانی برید که سفارشتون رنگ و لعاب ویژه‌ای داشته باشه. اما بعد از خوردن اولین لقمه، از سفارشی که دادید پشیمون بشید! و اون رنگ‌های زیبا همشون روی میز باقی بمونن! و یا در عوض ممکنه یک روز به رستورانی برید که با دیدن غذا و رنگ هاش کلاً از سفارشتون پشیمون بشید. طوری که قبل از امتحان طعمش رستوران رو ترک کنید. در حالی که این غذای بی رنگ و بی روح ممکن بود که خیلی خوشمزه باشه!

شاید در نهایت رستوران محبوب شما، منوی خارق العاده ای برای تنظیم رنگ غذا اونم با اپلیکیشن مخصوص نداشته باشه. اما می تونه عذایی رو بهتون ارائه بده که طعم و رنگش برای همیشه تو ذهنتون حک شه! یه طعم دلنشین با رنگ‌های زیبا که می تونه خاطره‌های به یاد ماندنی رو براتون رقم بزنه. که کسی دوست نداره رنگ یا طعمشو تغییر بده! مخصوصاً وقتی کنار سفارش خوش رنگ و خوش طعمتون؛ درخشندگی گل ارکیده روی میز؛ انرژی شما رو چند برابر کنه ... .

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%