0
منو دسترسی

برای آغاز هفته کاری پرانرژی، آخر هفته ها را همراه با رستوران ارکیده باشید

1397/06/17 در ساعت 00:00:00

معمولا هممون زمانی که اول صبح آلارم گوشیمون به صدا درمیاد و ما رو یاد رفتن به محل کار، دانشگاه یا مدرسه می اندازد آرزو می کنیم که ای کاش دیرتر به صدا درمیومد تا کمی بیشتر استراحت می کردیم. حال اگر اول هفته و روز شنبه باشد این وضعیت به مراتب بدتره؛ اما ما پیشنهادهایی برای شما داریم...

برای آغاز هفته کاری پرانرژی، آخر هفته ها را همراه با رستوران ارکیده باشید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی صبح زود با صدای زنگ ساعت یا موبایلتان از خواب بیدار می شوید، ناگهان حس می کنید که از این تکرار و روزمرگی خسته هستید، حال اگر این صبح یک صبح شنبه باشد که تازه اول هفته است، این روزمرگی را سنگین تر احساس می کنیم و  صبح شنبه را با خلقی تنگ و غرزنان با چهره ای کسل و آشفته از خواب بیدار شده و آماده رفتن می شویم و همین است که همه چیز برایمان بوی تکرار و روزمرگی را می دهد.

 

اما چه باید کرد؟ آیا راهکاری برای این مشکل وجود دارد؟ چه کار می توانیم بکنیم که صبح ها با انرژی  وسرحال از خواب بیدار شویم و پس از راز و نیاز با خداوند مهربان، راهی فعالیت های روزانه خود شویم؟

 

مرد خواب آلود در حال بیدار شدن از خواب و بستن صدای زنگ ساعت

 

 

ترفند های متعددی برای شروع هفته ای خوب وجود دارد.

 

  •  استراحت و خواب کافی

برای داشتن انرژی در طول روز و انجام فعالیت های مختلف به ذهنی باز و آماده و تنی سرحال نیازمندیم و یکی از عوامل مهم دخیل در این قضیه، داشتن خواب کافی شبانه است، تقریبا همه ما این تجربه را داشته ایم که خواب در روز اصلا نمیتواند جایزین خواب شبانه شود و چنانچه شب استراحت کافی نداشته باشیم، در روز نیز کسل و بیحال خواهیم بود، پیشنهاد ما به شما این است که آخر شب ها وقت ارزشمندتان را پای برنامه های بیهوده تلویزیون و فیلم و سریال دیدن تلف نکنید، بموقع بخوابید تا صبح را با سرحالی و شادابی آغاز کنید.

 

  • فعالیت های تفریحی سالم در آخر هفته

یکی از بهترین راه ها برای شروع هفته جدید با انرژی و امید بیشتر، این است که از فرصت تعطیلات آخر هفته خود به نحو احسن استفاده کنید. تعطیلات آخر هفته برای کار کردن نیست و برای تجدید قوا و تقویت روح و جسممان است و فرصتی برای بودن در کنار خانواده.

پیشنهاد ما به شما این است که از این فرصت برای داشتن مطالعه آزاد، رفتن به دل طبیعت و فعالیت هایی مثل  کوهنوردی، تفریح در بیرون از خانه با اعضای خانواده و نیز رفتن به سفر و یا صرف یک وعده غذایی در یک رستوران خوب، استفاده کنید.

 

اعضای یک خانواده ایرانی در حال صرف غذا در رستوران ارکیده

 

یک جمله معروفی هست که میگه فردا رو با امروزت روشن کن، پس برای شروع هفته پر انرژی باید برای امروزمون یعنی آخر هفته ها برنامه ریزی درست و خوبی بچینیم.

 

بنابراین برای سپری کردن یک هفته کاری مفید و داشتن شنبه ای شاد و پرانرژی می بایست از تعطیلات آخر هفته قبل خود لذت کافی را برده باشید.

 

همیشه این را بخاطر داشته باشید که دنیا متعلق به کسانی است که صبح با کلی آرزوهای قشنگ از خواب بیدار می شوند.

 

 

 سفر و تفریحات دسته جمعی می تواند باعث تغییر حال و هوای ما و دور شدن ما از مشغله های فکریمان شود. و اگر فرصت کافی برای یک سفر کوتاه یکی دو روزه داشته باشیم و البته اگر زمینی و با خودروی شخصی هم قصد سفر داشته باشیم و بتوانیم در مسیری و زمانی مسیر های رفت و برگشت مان را طی کنیم که در ترافیک راه دچار نشویم، این سفر کوتاه می تواند موجب سرحالی و افزایش انگیزه شده و از فرسودگی های روحی روزمره ما را نجات دهد.

 

مقالات پیشنهادی دیگر از ارکیده:

 

 

 

ماشین زرد رنگ رستوران ارکیده جاده چالوس

 

 

اما زمانی که  فرصت کافی برای رفتن به سفر نباشد، خب راه جایگزین دیگری نیز وجود دارد، رفتن به دل طبیعت در نزدیک ترین فاصله با محل سکونت و یا رفتن به یک رستوران لوکس، زیبا با محیطی دوست داشتنی.


 

رستوران ارکیده با شعبه هایی که در شهرهای مختلف ایران دایر کرده است این فرصت را برای همشهریان و هم وطنان عزیز ایجاد کرده است که در شهرهای تهران، کرج، شهریار و نیز در مسیرسفر به شمال از مسیر جاده چالوس و نیز در متل قو در شمال سرسبز ایران، فرصت حضور در یکی از بهترین رستوران های ایران را به همراه خانواده و مهمانان خود داشته باشند.

 

 

رستوران ارکیده بهترین رستوران جاده چالوس

 

 

 

 

شعبه جاده چالوس ارکیده در کنار رودخانه کرج و با داشتن فضای باز بزرگ، آلاچیق و جای بازی برای کودکان این امکان را ایجاد کرده است که هم غذای خود را در رستوران میل کنید و هم از حضور در طبیعت لذت ببرید.

 

همچنین می توانید آخر هفته های خود را در طبیعت بکر باغات و رستوران های شهریار سپری کنید. یکی از بهترین رستوران های شهریار نیز رستوران ارکیده است که با افتخار میزبان شما در آخر هفته های همراه با خانواده شماست.

 

 

مقالات پیشنهادی دیگر از ارکیده:

 

 

 

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%