رستوران ارکیده و رویدادهای ورزشی و هنری آن در سال 1397 + فیلم

1398/01/10 در ساعت 16:45:00

رستوران ارکیده در سال گذشته نیز همچون سالهای قبل با افتخار میزبان رویدادهای مختلف مرتبط با هنرمندان و ورزشکاران کشور عزیزمان ایران بوده است، برای مرور این رویدادهای با ما همراه باشید.

رستوران ارکیده  و رویدادهای ورزشی و هنری آن در سال 1397 + فیلم

سال 1397 با همه رویدادهای مختلفی که داشت به پایان رسید و الان ده روزی است که سال 1398 شروع شده است، در مجموعه رستوران های ارکیده، رویدادها و اتفاقات مختلفی در سال گذشته رویداد از جمله اینکه ششمین شعبه این رستوران خوب در مجتمع شمیران سنتر در شمال تهران افتتاح شد.

 

تلاش ما همیشه بر این بوده است که نه تنها یکی از بهترین رستوران های تهران باشیم ، بلکه با توجه به اینکه در کرج، شهریار و متل قو هم شعبه داریم، می خواهیم که یکی از بهترین رستوران های ایران باشیم.

 

ما توانسته ایم  که در کنار ارائه یک منوی غذایی متنوع و با کیفیت و خوشمزه، نوشیدنی های متنوع و خدمات جانبی گسترده که جداگانه به آنها پرداخته ایم، میزبان جشن ها و رویدادهای مختلفی نیز باشیم و گروه های هنری، ورزشی و هنرمندان و ورزشکاران مشهور، ارکیده را برای میزبانی خود برگزیده اند و این مایه افتخار ما است که میزبان همه مردم خوب ایران از هر صنف و گروهی باشیم.

 

 

اگر از جمله افرادی باشید که صفحه ما را در اینستاگرام دنبال می کنند، پس در جریان بسیاری از رویدادهای ارکیده بوده اید، در این جا مروری خواهیم داشت بر برخی از این رویدادها:

 

 

  • نشست عوامل ساخت سریال "ساخت ایران 2" در رستوران ارکیده

 

همراهی ارکیده با مجموعه نمایشی ساخت ایران2 را در سال 1396 نیز داشتیم و این همراهی به سال 1397 نیز کشیده شد و نشست مطبوعاتی بازیگران و عوامل ساخت این مجموعه در سالن VIP یکی از بهترین رستوران های تهران یعنی شعبه آرژانتین رستوران ارکیده برگزار شد.

 

 

 

حضور بازیگران وسایر عوامل سریال ساخت ایران 2 در رستوران لوکس تهران - ارکیده شعبه  آرژانتین

 

 

  • ضیافت باشگاه پرسپولیس در رستوران ارکیده

 

یکی دیگر از دوست داشتنی ترین رویدادهای ارکیده، میزبانی شعبه آرژانتین ارکیده از تیم فوتبال محبوب پایتخت یعنی پرسپولیس بود، این ضیافت توسط کریم باقری عزیز ترتیب داده شده بود که از محبت ایشان به رستوران ارکیده ممنونیم.

آقای برانکو بعنوان سرمربی پرسپولیس، دروازه بان دوست داشتنی این تیم یعنی بیرانوند و سایربازیکنان و مربیان و مدیران با حضور در شعبه لوکس رستوران ارکیده، در مهمانی شام کریم باقری شرکت کرده و رستوران ارکیده را با حضور خود مزین کردند.

 

 

 

حضور بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در رستوران ارکیدهحضور کریم باقری در رستوران لوکس ارکیده

 

 

برانکو در ضیافت رستوران ارکیده شعبه آرژانتین

 

مشاهده تصاویر بیشتر در اینستاگرام رستوران ارکیده

 

 

این مقاله در حال تکمیل است...

رستوران ارکیده شعبه آرژانتین (تعداد) رستوران ارکیده شعبه اقدسیه (تعداد) رستوران ارکیده شعبه مهستان (تعداد) رستوران ارکیده جاده چالوس (تعداد) رستوران ارکیده شعبه متل قو (تعداد) رستوران ارکیده شعبه شهریار (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%