هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

1396/12/19 در ساعت 14:30:44

در تمام موارد شناسایی یک کالا و یا یک فرد اصالت آن مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از دیرینه ای که در آن مورد دارد فرآیند شناسایی صورت گیرد

هویت ایرانی، غذای ایرانی در رستوران ارکیده

در تمام موارد شناسایی یک کالا و یا یک فرد اصالت آن مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از دیرینه ای که در آن مورد دارد فرآیند شناسایی صورت گیرد .این امر در همه موارد صادق خواهد بود .بعنوان مثال در شناسایی ایران به سراغ دیرینه و گذشته تاریخ آن می رویم .

ایران هم غذاهای مختلفی دارد که بعبارت دیگر شناسنامه ای اختصاصی از غذاهای این کشور است که به نام خود ثبت نموده است و دارای دیرینه و اصالتی کهن می باشد .غذاهای اصیل ایرانی که هر بار خوردن آنها لذتی متفاوت را به شما انتقال می دهد .

در اینجا این سوال پیش می آید که این شناخت غذاهای اصیل ایرانی از چه راهی میسر خواهد بود ؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به بهترین محل برای شناسایی غذاهای اصیل ایرانی یعنی مجموعه رستوران های ارکیده بروید و از نزدیک با غذاهای اصیل ایرانی آشنا شوید .

منوهای رستوران های ارکیده دارای غذاهای اصیل ایرانی می باشند.غذاهایی که با 6 دهه تجربه به مشتریان ارائه می گردد و از 60 سال پیش بعنوان بهترین الگو برای میهمانان این رستوران در نظر گرفته شده است .

مجموعه رستوران های ارکیده با ارائه غذاهایی از قبیل انواع کباب های مختلف ،خورشت ها و سایر دسر ها و دم نوش های خاص خود ارائه غذای ایرانی به ایرانیان را افتخار خود دانسته و بر این امر می بالد که در جهت حفظ ارزش های ملی خود قدم بر می دارد .علاوه بر ارائه غذاهای اصیل ایرانی به مشتریان ، این رستوران با ارائه انواع دم نوش های مختلف نیز در پذیرایی خود در ماههای مختلف سال ، پذیرای میهمانان عزیز خواهد بود .

اصالت این مجموعه و استفاده از فرهنگ ایرانی خود گام محکمی در جهت  حفظ اصالت فرهنگی ایران زمین بوده و هویت ملی ما ایرانیان را ترویج خواهد داد .استفاده از دکور های زیبا و دارای فرهنگ نیز از دیگر موارد مهم این رستوران بوده که قرار گرفتن در آن محل و استفاده از غذاهای ایرانی مطمئنا بالاترین لذت غذا خوردن را به مشتریان ارائه خواهد کرد.

رسالت ارکیده – حفظ اصالت غذای اصیل ایرانی است

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%