بهترین رستوران تهران برای جشن روز ولنتاین

روز ولنتاین به عنوان مناسبتی عاشقانه و بسیار ویژه در راه است. به مناسبت این روز بسیار محبوب و خاص، ما در رستوران‌کافه‌های ارکیده با بیش از 65 سال افتخار پذیرایی از شما عزیزان، امسال نیز به لطف این روز عاشقانه، میزبان لحظات خوش شما زوج‌های عزیز هستیم.

بهترین رستوران برای برگزاری روز ولنتاین 

۱۰ شعبه فعال رستوران‌کافه‌های ارکیده در استان‌های تهران، مازندران، گیلان، البرز و اصفهان؛ منتظرند تا برای برگزاری جشن ولنتاین و به مناسبت این روز دلنواز، در تاریخ 25 بهمن ماه ۱۴۰۲، پذیرای شما و محبوبتان باشند.

ولنتاین در رستوران کافه ارکیده
ولنتاین در رستوران کافه ارکید

خدمات رستوران‌کافه‌های ارکیده در جشن ولنتاین 

جشن ولنتاین به عنوان مهم‌ترین مراسم عاشقانه در جهان و با حال و هوایی رمانتیک بین زوج‌های جوان، شناخته می‌شود. ما در رستوران‌کافه‌های ارکیده سعی کرده‌ایم تا در این روز زیبا و رویایی، با چیدمانی جذاب و همراه با منویی متنوع، پذیرای قدم‌های مبارک شما یاران عزیز باشیم.

میز رنگین مناسب جشن روز ولنتاین

شعبه‌های رستوران‌کافه‌های ارکیده، با منوی متنوعی از انواع غذاهای خوشمزه ایرانی و فرنگی، دسر و نوشیدنی‌های ویژه‌، پیشنهاد می‌کنند تا برای قدردانی و لذت از حضور پُر مهر و عاشقانه شریک‌ زندگیتان، میزی رویایی همراه با غذاهایی خوش‌طعم و خوش‌آب‌ورنگ در بهترین رستوران رزرو کنید و با حال و هوایی شاد، لحظاتی فراموش‌نشدنی را کنار یکدیگر رقم بزنید.

موسیقی زنده

ما در رستوران‌‌کافه‌های ارکیده؛ با نوای فرح‌بخش موسیقی زنده روز ولنتاین را برایتان زیباتر برگزار می‌کنیم تا لحظاتی خاطره‌انگیز داشته باشید.

پارکینگ اختصاصی

اگر برای روز ولنتاین، میهمان هر کدام از شعبه‌های ارکیده هستید، نگران جای پارک در شلوغی خیابان‌ها نباشید. ما جای پارک امن و راحت و نزدیک به در ورودی رستوران برایتان مهیا کرده‌ایم و با «پارکینگ اختصاصی» پذیرای شما عزیزان هستیم.

سالن اختصاصی 

روز ولنتاین با المان‌های عاشقانه و رنگ سرخ آمیخته شده اما اگر دوست دارید تا برای این روز ویژه چیدمانی مطابق سلیقه خودتان داشته باشید، انتخاب سالن‌های اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما برای تزیین دلخواه در خدمتتان هستیم.

تهران میدان آرژانتین ابتدای خیابان الوند ۸۸۸۸۵۳۰۰ (۹۸۲۱+)
اقدسیه بلوار ارتش، شمیران سنتر، طبقه ۱۰ ۷۲۱۴۶ (۹۸۲۱+)
سعادت‌‌آباد میدان کاج (شهید طهرانی‌مقدم)، ابتدای خیابان علامه شمالی، نبش خیابان اقبال ملی ۷۹۳۹۷ (۹۸۲۱+)
شهریار میدان نماز، خیابان مطهری، تقاطع بهشتی ۰۲۱۶۵۲۵۱۶۱۶
چالوس جاده چالوس، کیلومتر ۱۲ ۳۴۱۲۲ (۹۸۲۶+)
مازندران متل‌‌قو عباس‌آباد، متل قو، بعد از برج‌های عظیم‌زاده ۵۴۶۱۲۲۱۲ (۹۸۱۱+)
گیلان منطقه آزاد انزلی سه‌راه حسن‌‌رود، ابتدای بلوار شهید فاتحی ۴۴۴۰۴۶۴۵(۹۸۱۳+)
اصفهان کاروان‌سرای مادرشاه انتهای آزادراه کاشان به اصفهان، بعد از عوارضی سمت راست، کاروان‌سرای مادرشاه ۴۵۶۴۴۴۸۰(۹۸۳۱+)
استان البرز مهستان کرج، میدان نبوت، مجتمع تجاری مهستان ۳۴۱۲۳ (۹۸۲۶+)
ارکیده اکسپرس (بیرون‌بر) هروی میدان هروی، خیابان وفامنش، پلاک ۷۸ ۷۸۷۱۹ (۹۸۲۱+)

 

همه ما دوست داریم که در این روز کنار محبوبمان باشیم و با دادن هدایا و برپایی یک جشن و سرور صمیمی اما ویژه، خاطرات شیرینی برای آنان بسازیم. صرف غذا در رستوران یا کافه، فرصتی را برای شما عزیزان فراهم می‌کند تا علاوه بر سپری کردن اوقاتی شیرین و رویایی، از یک وعده غذایی لذیذ و باکیفیت یا دسری خوش‌طعم در فضایی منحصر‌به‌فرد لذت ببرید!

چه کافه‌ای برای یک قرار عاشقانه، مناسب است؟! کافه‌ برای قرار عاشقانه در رستوران کافه های ارکیده، با طراحی فضاهایی آرام و دلنشین، میزبان شما عزیزان هستیم تا بتوانید برای دیدارهای ‌عاشقانه‌ خود، فضایی مناسب را رزرو کنید.

دانلود اپلیکیشن