کارت‌های ارکیده

هدیه‌ای با طعم خاطره

ارکیده کارت

هدیه کارت

ارکیده کارت

انتخاب هدیه سازمانی برای همکاران و یا مشتریان یک مجموعه با سلایق مختلف، کار راحتی نیست. ارکیده کارت با امکان صدور و شارژ به مبلغ دلخواه، شخصی‌سازی ظاهر کارت منطبق با هویت برند سازمان و شرایط ویژه فروش سازمانی؛ گزینه مناسبی برای مجموعه‌ها در جهت ارتقای اقدامات رفاهیشان است.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

هدیه کارت

ما در «ارکیده» معروفیم به خاطره‌سازی و حالا با ارائه هدیه کارت ارکیده که امکان بهره‌مندی از خدمات رستوران‌کافه‌های ارکیده را فراهم می‌آورد؛ «خاطره» هدیه می‌دهیم. خاطره لحظات خوشی که «با هم» سپری می‌شوند، جمعی که صدای خنده‌هاشان تا مدت‌ها در خاطر می‌ماند و هدیه‌ای که ماندگار می‌شود.

چرا کارت‌های اعتباری ارکیده؟

ارسال سریع و مطمئن

پرداخت امن

پشتیبانی تلفنی

بسته‌بندی مناسب هدیه

سوالات متداول

کارت‌های ارکیده برای استفاده از تمامی خدمات رستوران‌کافه‌های ارکیده در هر 10 شعبه (حضور در رستوران‌کافه‌ها و یا سفارش تلفنی) قابل استفاده است.

خیر؛ کارت‌های ارکیده فقط برای استفاده از خدمات رستوران‌کافه‌های ارکیده طراحی شده است.

اعتبار کارت‌های ارکیده فقط برای استفاده از تمامی خدمات رستوران‌کافه‌های ارکیده در هر 10 شعبه (حضور در رستوران‌کافه‌ها و یا سفارش تلفنی) قابل استفاده است. شما می‌توانید این اعتبار را یکباره و یا در چند نوبت  استفاده کنید.

ما در رستوران‌کافه‌های ارکیده از 1336 تا امروز  به میزبانی از هم‌میهنان عزیزمان مفتخریم و حالا با ده شعبه  در 5 استان ایران به صورت حضوری و آنلاین فعالیت می‌کنیم. صنعت رستوران‌داری برای ما فعالیتی علمی و حرفه‌ای است و سعیمان بر این است با حفظ نام و اعتبارمان خدماتی متنوع و با استانداردهای بالا ارائه دهیم. خدماتی در بخش غذا، برگزاری مراسم و ایجاد محیطی فرحبخش برای تمام اقشار جامعه. با پشتیبانی همواره‌ای که داریم در تلاشیم تا میزبان تمام‌عیاری برای میهمانانمان باشیم.

بله؛ هدیه کارت‌ها را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید و  یا برای خرید کارت‌های ارکیده با شماره 87700850 و مشاوره خرید هدیه‌کارت با شماره 87700860 داخلی 404 تماس بگیرید.

بله امکان ثبت سفارش و ارسال کارت‌های ارکیده به سراسر کشور وجود دارد.

برخی از مشتریان ما

سبد خرید شما