فرانچایز (اعطای نمایندگی) ارکیده

گروه رستوران‌های ارکیده، موفقیت و راز ماندگاری نامش در گذر زمان را مرهون وفاداری مشتریان و بیرون آمده از دل جامعه می‌داند. ارکیده در بطن این جامعه رشد کرده است و حالا خود را نسبت به بهبود آن مسئول می‌داند. اعطای فرانچایز ارکیده، راهی است برای ایجاد امنیت شغلی و اقتصادی فرزندان ایران در آینده.

فرانچایز گروه غذایی ارکیده

گروه غذایی ارکیده فرانچایز را به عنوان رابطه‌ای دیرپا با دریافت‌کننده فرانچایز در نظر می‌گیرد. به این صورت که حق بهره‌مندی از لیسانس و برند خود را ارائه می‌دهد و در ازای آن بخشی از درآمدِ طرف دیگر این رابطه، یعنی گیرنده فرانچایز را دریافت می‌کند. این اتفاق در بستری سالم، کارآمد و شفاف اتفاق میفتد.

فرانچایز شعبه رستوران‌کافه

رستوران‌کافه‌های ارکیده در حال حاضر در 5 استان کشور و با 9 شعبه در حال فعالیت هستند. اعطای فرانچایز این شعبه‌ها با هدف ارائه خدمات رستوران‌کافه، برگزاری مراسم خانوادگی و سازمانی و همین‌طور ارائه خدمات سازمانی است.

فرانچایز شعبه ارکیده اکسپرس

لاین ارکیده اکسپرس؛ با افتتاح شعبه هروی آغاز به کار کرده است؛ شعبه‌های اکسپرس با هدف ارائه غذای بیرون‌بر، منوی ویژه غذای روز و خانگی؛ تامین غذای مراسم به صورت اکسپرس و در محل با حضور تیم متخصص برای پخت و سرو راه‌اندازی می‌شوند.

از ارکیده

امروز، روایت «ارکیده» با ۱۰ شعبهٔ فعال در تهران، البرز، گیلان، مازندران و اصفهان ادامه دارد.رستوران‌کافه‌های «ارکیده» علاوه بر ارائهٔ خدمات در بخش رستوران و کافه، با منویی متنوع از غذاهای ایرانی و فرنگی، در برگزاری مراسم مختلف از تولد، سالگرد ازدواج، مراسم عقد تا رویدادهای کاری و رسمی، در خدمت میهمانان عزیز است. مدل اعطای فرانچایز برای کسانی که نیاز به همراهی در راه‌اندازی کسب‌وکارشان دارند مناسب است، چرا که ارکیده در سازمان‌دهی، تامین مواد، بازاریابی و حتی اصول مدیریت علمی به فرانچایز گیرنده کمک می‌کند.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

مزایای دریافت فرانچایز از ارکیده

بازاریابی
پشتیبانی بازاریابی و تبلیغات

مشاوره تامین
مواد اولیه و تجهیزات

اعتبار برند
بهره‌مندی از اعتبار برند ارکیده

مشاوره مالی و حقوقی
مشاوره حقوقی، مالی و IT

منابع انسانی
پشتیبانی استخدام

افزایش قیمت ملک
ایجاد ارزش افزوده برای ملک

آموزش
آموزش مستمر

کاهش هزینه‌ها
حذف هزینه‌های آزمون و خطا

کاهش ریسک
کاهش ریسک سرمایه‌گذاری

موشن فرانچایز

شعبه‌های فرانچایز ارکیده

رستوران ارکیده انزلی
گیلان
منطقه آزاد انزلی
رستوران ارکیده مادرشاه اصفهان
اصفهان
کاروان‌سرای مادرشاه
رستوران ارکیده سعادت‌آباد
تهران
سعادت‌آباد
رستوران ارکیده اقدسیه
تهران
اقدسیه
رستوران ارکیده متل‌قو
مازندران
متل‌قو
رستوران ارکیده شهریار
تهران
شهریار

پرسش‌های متداول

اگر پاسختان را بین سوالات زیر پیدا نکردید؛ با شماره 09123141900 تماس بگیرید

فرانچایز یک رابطه بلندمدت است که فرنچایزدهنده حق بهره‌مندی از برند خود را به فرنچایز گیرنده می‌دهد و در زمینه سازماندهی، آموزش، تامین مواد، بازاریابی و مدیریت به فرنچایز گیرنده کمک می‌کند. در ازای آن مبلغی از درآمد فرنچایز گیرنده را در اختیار می‌گیرد. نماینده تجاری شخص مستقلی است که در برابر اعطاکننده‌ی نمایندگی، متعهد می‌شود که نسبت به کلیه فعالیت‌های بازاریابی، مذاکره مقدماتی یا انعقاد قرارداد خرید و فروش یا سایر اقدامات برای مدت معینی به نام شرکت اقدام کند.

فرانچایز ارکیده یک مدل مشارکت در راه‌اندازی رستوران‌کافه و اکسپرس است که علاوه بر اعطای اعتبار نام ارکیده، انتقال دانش و تجربه بیش از نیم قرن خود را به‌همراه مسئولیت آموزش و بازاریابی به عهده می‌گیرد. در مقابل نفر متقاضی دریافت اعتبار برند (فرانچایز گیرنده)، سرمایه خود را در قالب ملک و سرمایه نقدی، به میان می‌آورد.

خیر، فرانچایز گروه غذایی ارکیده شامل:  رستوران‌کافه و ارکیده اکسپرس (بیرون‌بر) است.
 
 استفاده از اعتبار برند شناخته شده ارکیده، به حداقل رساندن ریسک سرمایه‌گذاری، تسریع روند بازگشت سرمایه، مشاوره در امور حقوقی، مالی و مالیاتی، پشتیبانی بازاریابی و منابع انسانی، مشاوره تامین مواد اولیه و تجهیزات
 

رستوران کافه

برای ثبت درخواست فرانچایز شعبه رستوران‌کافه ارکیده و دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اکسپرس

برای ثبت درخواست فرانچایز شعبه ارکیده اکسپرس و دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

سبد خرید شما