چرا ارکیده کارت

خرید از 1 شعبه در سراسر ایران

در تمامی شعب رستوران ارکیده در سراسر کشور امکان استفاده از ارکیده کارت فراهم است، هم اکنون 7 شعبه ارکیده در تهران، کرج، جاده چالوس و متل قو فعال می باشند.

اعتبار دائمی

 اعتباری که برای ارکیده کارت شما شارژ می شود، لایف تایم (دائمی) است، هر زمانی که بخواهید می توانید از این اعتبار استفاده کنید و نگران منقضی شدن آن هم نباشید اعتبار تا همیشه در کارت محفوظ است.

خرید از کافه و رستوران ارکیده

با ارکیده کارت امکان سفارش هم از رستوران و هم از کافه ارکیده وجود دارد، با توجه به برنامه های توسعه کافه های ارکیده، این کارت برای کافه بازها هم بسیار کارآمد خواهد بود.

ارکیده کارت سازمانی

در حال حاضر اکثر ارکیده کارت های صادرشده از نوع سازمانی هستند، روند کلی صدور ارکیده کارت های سازمانی به این صورت است که نماینده یک سازمان پس از دریافت مشاوره از کارشناسان فروش ما برای کارمندان سازمان ثبت سفارش می کند و کارشناسان ما در مجموعه ارکیده پس از دریافت اطلاعات و لیست کارمندان سازمان مربوطه اقدام به صدور ارکیده کارت بر اساس میزان اعتباری که سازمان سفارش داده است می کنند. با اینکه در ابتدای راه ارائه این خدمت هستیم سازمان های بزرگ، کوچک و متوسط بسیاری تاکنون سفارش ارکیده کارت ثبت کرده اند، به طوری که تا همین لحظه بیش از 25000 عدد ارکیده کارت سازمانی صادر شده است.

مورد اعتماد بیش از 50 برند معتبر

همراه اول
بانک آینده
موسسه مالی کوثر
بیمه ملت
بانک گردشگری
بانک مسکن
سایپا
بانک ملت
بانک پارسیان
پارس خودرو
بانک پاسارگاد
تجارت الکترونیک پارسیان
بانک شهر
تامین اجتماعی
بانک صادرات
بانک سپه

ارکیده کارت شخصی

ارکیده کارت شخصی از لحاظ ظاهر و عملکرد هیچ تفاوتی با ارکیده کارت سازمانی ندارد، همانطور که در تصاویر مشخص است روی این کارت هم نام دارنده کارت نوشته شده است و نحوه استفاده از آن نیز مانند ارکیده کارت سازمانی می باشد، ارکیده کارت شخصی را شما خودتان به صورت شخصی برای خودتان یا به عنوان هدیه برای دوستانتان تهیه می کنید، ارکیده کارت سازمانی را یک سازمان برای کارکنان خود سفارش می دهد. در حال حاضر با توجه به اینکه صدور ارکیده کارت فقط در دفتر مرکزی ارکیده صورت می گیرد اکثر سفارش های ارکیده کارت به صورت سازمانی بوده است، اما در حال فراهم کردن زیرساختی هستیم که امکان سفارش ارکیده کارت به صورت حضوری در شعب، و به صورت آنلاین نیز فراهم شود.

هدیه ای مناسب برای دوستان و آشنایان در مناسبت های مختلف
امکان استفاده در تمامی شعب رستوران ارکیده (لیست شعب)
امکان شارژ آنلاین در هر زمان
امکان سفارش آنلاین و تحویل درب منزل (به زودی)
پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی به صورت تلفنی در ساعات کاری (87700860-021)

سوالات متداول

تفاوتی در نوع سفارش وجود ندارد، ارائه تمامی خدمات رستوران ارکیده و کافه ارکیده در تمامی شعب با استفاده از ارکیده کارت انجام می شود.

در حال حاضر خیر، اما این سرویس به زودی فعال خواهد شد و پس از فعالسازی از طریق پیامک به تمامی دارندگان ارکیده کارت اطلاع رسانی خواهد شد.

نکته مهم : توجه داشته باشید که هنگام ثبت سفارش آنلاین نوع پرداخت را حتما با استفاده از ارکیده کارت انتخاب کنید تا پیک رستوران بجای دستگاه POS بانکی، دستگاه POS مخصوص ارکیده کارت را همراه داشته باشد.

عملکرد کارت ها تفاوتی ندارد، ارکیده کارت سازمانی توسط سازمان ها و مجموعه های بزرگ برای استفاده پرسنل تهیه می شود، ارکیده کارت شخصی توسط خود فرد برای استفاده شخصی یا هدیه دادن تهیه می شود.

جهت مشاوره خرید ارکیده کارت به صورت سازمانی اینجا و جهت سفارش آنلاین ارکیده کارت شخصی اینجا کلیک کنید.

ارکیده کارت مثل سایر کارت های اعتباری قابل شارژ کردن می باشد.
امکان شارژ ارکیده کارت به صورت آنلاین بزودی فراهم می شود، نوع آن (سازمانی یا شخصی) هم تفاوتی در این موضوع ایجاد نمی کند تمامی ارکیده کارت ها قابلیت شارژ آنلاین خواهند داشت.

جهت ورود به پرتال شارژ آنلاین ارکیده کارت اینجا کلیک کنید.

در تمامی شعب ارکیده کارت قابل استفاده است، آدرس شعب را اینجا ببینید.

همچنین جهت مشاهده منوی هریک از شعب روی لینک های زیر کلیک کنید.